gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Doğuş - Can Dayanmaz

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Bir gün öncesi bir gün sonrasi Yanlizligin tam ortasi
    Yar gitti elden ellerin oldu
    Yollar ask doldu hüzünle doldu
    Yar gitti elden ellerin oldu
    yollar ask doldu hüzünle doldu

Can dayanmaz can dayanmaz
    Buna ne ask yar dayanmaz
    Can dayanmaz can dayanmaz
    Buna ne ask yar dayanmaz

Kaderime vur o sana vurmasin son umudum ol düsman duymasin
    Haberini sal bütün asklara uzak olsun ikimizden de
    Kaderime vur o sana vurmasin son umudum ol düsman duymasin
    Haberini sal (ver)bütün asklara uzak olsun ikimizden de

Can dayanmaz buna ne ask nede yar dayanmaz
    Dayanmaz

Doğuş - Can Dayanmaz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğuş - Ayrılmalıyız

Doğuş - Ayrılmalıyız

Kim inanır kim inanmaz Senin beni sevdiğine canım Kimse inanmaz Sen başka kollarda Ben başka yollarda Aramızda uçurumlar Söz konusuyken Olamayız biz birlikte Ayrılmalıyız
  2. Doğuş - Ağlıyormuşsun

Doğuş - Ağlıyormuşsun

Aşk bazen neler kaybeder Aşk bazen neler kazandırır Ben hata başka birinde Suçlusu sensin ben değilim Eğme boynunu bükme Görsünler işte, o üzen desinler Ağlıyormuşsun ardımdan Seviyormuşsun öyle duydum Hala inanmadım ben sana Gel inandır beni
  3. Demir Demirkan - Dağlar Dayanmaz

Demir Demirkan - Dağlar Dayanmaz

Geriye bakmadan acıya aldırmadan Yoluna devam et şimdi Kötüyü görmeden yalanı bilmeden Yoluna devam et şimdi, yoluna devam et şimdi Hayat başlar gün doğarken Karanlıktan kurtul gel Dağlar dayanmaz sana eğer ki aşmak istersen Yollar direnmez sana eğer umutla yürürsen Geriye bakmadan acıya aldırmadan Yoluna devam et şimdi Kötüyü görmeden yalanı bilmeden Devam et şimdi, yoluna devam et şimdi
  4. Doğuş resimleri

Doğuş resimleri

doğuş resimleri hamilelik ve dogus hamilelik dogus sekilleri doğuş fotoğrafları
  5. bunlara yürek dayanmaz..

bunlara yürek dayanmaz..

Bungee jumping (ya da diğer deyişle bungy jumping) yapanların fotoğraflarına bakmak bile insanı geriyor. Adrenalin düşkünlerinin popüler sporu Bungee Jumping, Yeni Zelanda'da ortaya çıktı. A J Hackett'ın Auckland'daki bir köprüden yaptığı orjinal atlayışla ilk kez görüldü. Bu sporda uzunca bir yapıdan geniş bir lastik kordona bağlanılarak atlanılır. Uzunca yapı genellikle bir bina,köprü...

Sayfayı Paylaş