gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Doğuş - Giden Gider

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Bu zamansız gidişin Umurumdamı sanki Neler neler yaşadık
    Silemezmiyim seni

Gerçek aşkı bul ama
    Hüzünlerinle yaşa
    Ağlarımmı sanmıştın
    Ne farkederki bana

Gidene dur diyemem
    Giden gider zaten
    Sevene sevme demem
    Seven sever zaten

Vurdum duymaz yaramaz
    Seveceksen sev biraz
    Ben seni seviyorum
    Ne olur anla biraz

Anlaki gel gör halimi
    Ne hallere düşmüşüm
    Aşkından yanmışım
    Söndürsene sen beni

Doğuş - Giden Gider konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gidersen

Gidersen

Gidersen bu gün bu evden Bu can bu hayat düşer gözümden Ben sana deli divane aşığım Canıma yapışmışken bu deli hasretin Ben sensiz, sevgisiz söyle yar nasıl edeyim Gidersen bu gün bu evden Bu can bu hayat düşer gözümden Ben sana deli divane aşığım Üzersem, birgün kıyarsam Verdiğim sözden cayarsam Alsın bu canı Allahım, razıyım Aşkı sensiz yaşayamam, taşıyamam bu canı Son darbe...
  2. Doğuş - Babuba

Doğuş - Babuba

Sevdiğim iki gözüm ellere yar oldu ba bu ba Kara tren aramıza kara duman ekti de Gözgöre göre yazık eyyuba Buraları sevemedim gönül orada Yanıyorum tuz biber yarada Deli gönül eremedi eyvah murada Ölüyorum tuz biber yarada Gözlerimin karesi kırmızı nar oldu ba bu ba Meriçin azgın suyu aramıza girdi de Gözgöre göre yazık eyyuba Buraları sevemedim gönül orada Yanıyorum tuz, biber yarada Deli...
  3. gidersen

gidersen

Bu can bu hayat düser gözümden Ben sana deli divane asigim bu deli hasretin Ben sensiz sevgisiz söyle yar nasil edeyim Gidersen bu gün bu evden Bu can bu hayat düser gözümden Üzersem birgün kiyarsam Verdigim sözden cayarsam Alsin bu cani Allahim raziyim Askim sensiz yasayamam tasiyamam bu cani
  4. Jeomagnetizmanın Doğuşu

Jeomagnetizmanın Doğuşu

Magnetik D ve I açılarının doğru olarak ölçümleri jeomagnetizma bilim dalının doğuşunda öngelişmelerdir ve dalın doğuşunu bir hekim olan Jilliam Gilbert (1540-1603) sağlamıştır. Gilbert, Maricourt'un deneylerini ele almış, sağlanan sonuçları önemle incelemiş, kendi yaratıcı gücünü de katarak dört ciltlik Latince yazılmış olan "De Magnet" adlı eserini meydana getirmiştir. De Magnet...
  5. Gidersem...

Gidersem...

Kimse kimseden gitmesin inşallah... Ay mı süpürür yosunları Gözlerimden Yoksa Sen mi bu kadar anlamlıydın geçmişimden. Biliyorum gelecek yok. Şimdiki zamana dair söylenecekler de. Sen En zorlu susuşlarım gibi Mânâlısın oysa. Konuşsam aşk ölür Sussam biz. Gidersem …..

Sayfayı Paylaş