gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Doğuş - Göğsümde Uyu (Askim)

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Uyu yârim uyu Göğsümde uyu Nefes bile almam
    Göğsümde uyu

Sen benim için
    Ben senin için
    Yaratılmışız
    Seni kocaman öpüyorum

Yar dur beni dinle ne otur gitme
    Sana ben aşkım? kalbimi verdim
    Aşkım, ölüme kadar yanındayım
    Aşkım, ölümden sonra yanındayım

"biliyor musun seni her an içimde hissediyorum aşkım"

Doğuş - Göğsümde Uyu (Askim) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ask Ask Ask

Ask Ask Ask

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. U

U

U ULNA:Önkolun iki kemiğinden içte (serçe parmağı tarafında)bulunanıdır. ULTRASOUND:İnsan kulağının duyamıyacağı kadar yüksek frekanslı ses dalgaları.Ultra-ses. ULTRASONOGRAFİ:Ultra-ses kullanılarak elde edilen görüntüler.Bir çok hastalığın ön teşhisinde kullanılan, ancak daha çok karın organları gibi ses dalgalarının kolayca geçebileceği konumdaki organların tetkikinde etkili bir inceleme...
  3. uyuz

uyuz

Veba hastalığına, Uyuz olmak ve kaşınmak, akraba cihetinden gelecek üzüntü ve sıkıntılara; Uyus hastalığına yakalanmak işlerin düzelmesine, zengin olmaya, zengin için makam ve mevki edinmeye delalet eder.İşleriniz çok iyi olacak, çok para kazanacaksınız demektir. İşleriniz çok iyi olacak, çok para kazanacaksınız demektir. Rüyada uyuz olarak kaşınan kimse büyük bir para alır.Rüyada uyuz...
  4. *ask*

*ask*

Aşk bir yumak haline gelip boğazına sarılıverir insanın bazen. İşler çözülmez haldedir ve bu kördüğüm insanı istemediği şeyler yapmaya zorlar çaresiz. Birbiri ardına yapılan yanlışların en büyük nedeni ise kaybetme korkusudur. Bu korku bir kez girdi mi insanın yüreğine o andan sonra akıl ve mantık sürgüne gönderilmiş iki mahkuma dönüşüverir birden. Siz aşkınıza sahip çıkmaya çalıştıkça...
  5. Doğuş boşandı!

Doğuş boşandı!

esra ceyhan yeniden evlendimi doğuşun evliliği esra ceyhan evlendimi Evlilikleri çok bile sürdü doğuş daha öncede açıklamıştı ben eşim beni istiyo diye evliliğimi sürdürmeye çalışıyorum demişti haklarında hayırlısı.. ÜNLÜ ŞARKICI DOĞUŞ, EŞİ ŞEYMA UYGUN'DAN BOŞANDI. UYGUN'A AYLIK BİN TL NAFAKA BAĞLANDI. BU MUTLULUK MAZİDE KALDI Ünlü şarkıcı Doğuş, 3 yıldır evli olduğu...

Sayfayı Paylaş