gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Doğuş - Hadi Çiçeğim

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Ömür dedigimiz bu yolda Tek basima yürümekten yoruldum Gözlerindeki haneleri tek tek sayarim unutmadim
    Hayat bu ya sonunda
    Sende farkina varacaksin

Israrla benimle olacaksin
    Hayat bu ya en sonunda
    Sende farkina varacaksin
    Israrla benimle olacaksin

Hadi çiçegim çiçegim çiçegim
    Seni inan herzaman sevecegim
    Hana neler verdim verecegim
    Ugruna daglari delecegim

Demedi deme çiçegim çiçegim
    Seni inan herzaman sevecegim
    Sana neler verdim verecegim
    Ugruna daglari delecegim

Doğuş - Hadi Çiçeğim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çiçek

çiçek

rüyada beyaz çiçek görmek rüyada tarlası görmek sarı rüya tabirleri beyaz cicekler Gönül açıcı, sevinçli haber ve gelişmelere; lezzetli şeylere ve huzurlu bir hayata, Bekarın başında çeçekten taç görmesi evylenmesine, Kadının çiçek görmesi hamilelikle gelecek sevince, Taze çiçek şiddet ve üzüntüden kurtulmaya, Değişik renkte çiçekler ffarklı sevinç sebeplerine, Ağaç çiçeği kişiyi doğru yola...
  2. Doğuş - Gamsız

Doğuş - Gamsız

Ilk defa inanir oldum aska Oda bana darbesini vurdu Bak simdi yarim kaldim yine Bilemem belkide o böyle mutlu 2x Gamsiz vicdansiz Ben sensiz ne yaparim simdi Beni acilarla basbasa Biraktin neden 2x Neden neden ben sana ne yapmistim Tek suçum seni çilginca sevmekti
  3. Doğuş - Çizgi

Doğuş - Çizgi

Yakmadı mı seni benim ayrılığım Yıkmadı mı beni senin ayrılığın Ne istiyorsun benden hala Alacakların bitmedi mi Gönül sayfamdaki yerini Sen istedinde ben silmedim mi Hi ha hakikat, hi ha hakikat Çizgi değil mi bizim yaşadıklarımız Sınır ötesinde yer bulamayız mı Darbe yemiş aşkların arasında Tekrar birbirimizi bulamayız mı Aşkı istiyorsan eğer yüreğinde ara Çizgi değil mi bizim...
  4. çiçekler

çiçekler

ÇİÇEKLER Elimdeki çiçeklerin ikisi hariç hepsi papatya, ikisi hariç hepsi gül ve ikisi hariç hepsi karanfil olduğuna göre elimde hangi çiçekten kaç tane bulunmaktadır ?
  5. Doğuş geliyor

Doğuş geliyor

ünlü şarkıcı doğud halkın ve gencçkızların gönlünde bir taht kurmuştu şimdi yeni, albüm çalışmaları ile pek yakında sevenlerinin karşısında olacak..... DOĞUŞ MESLEKTAŞLARINI KIZDIRACAK YENİ ALBÜM ÇIKARAN ŞARKICI ÇARPICI AÇIKLAMALARDA BULUNDU. Kariyerinin onbirinci yılında onbirinci albümünü yayınlayan Doğuş, 'Onbir de Bir' isimli albümüyle Şafak Karaman'ın 'Müzik Dergisi' programına konuk...

Sayfayı Paylaş