gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Doğuş - Hay Bu Başıma Gelenler

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

doğuş hay bu başıma gelenler Soluksuz zamaninda bakmadan terkedenler En inandigin anlarda geri dönüp gidenler
    Soluksuz zamaninda bakmadan terkedenler
    En inandigin anlarda geri dönüp gidenler
    Size tek bedduam allahinizdan bulun
    Sana tek bedduam allahindan bul

Hay bu basima gelenler
    Canim deyip geri dönenler
    Seviyorum seni diyenler
    Nerdeler
    x 2

Doğuş - Hay Bu Başıma Gelenler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamilelikte Başımıza Gelenler :)

Hamilelikte Başımıza Gelenler :)

hamilelikte göğüs ağrısı hamilelikte geğirme göğüs büyümesi sinirlilik Hamilelikte İlk Trimester Hamilelik dönemi boyunca kadınlar bazı değişiklikler yaşar. Bu değişiklikler hem fiziksel hem de duygusal olarak yaşanır. Bir çok kadın bu değişimi yaşamaktan korksa da, annelik duygusu bütün bunların üstesinden gelir. Ayrıca, her anne adayı hamilelik süresince aynı problemleri yaşamaz. Kimi...
  2. Nilüfer - Başıma Gelenler

Nilüfer - Başıma Gelenler

Başıma gelenler hep senin yüzünden Ne istedin benim sevgimden Başıma gelenler hep senin yüzünden Ne istedin benim sevgimden Yıkıldım artık ben sevemem yeniden Başıma gelenler hep senden Kaçardın hep benden şimdi peşimdesin Söyle neden değiştin böyle birden Kaçardın hep benden şimdi peşimdesin Söyle neden değiştin böyle birden Boşuna arama bulamazsın beni Ne yapsan bir daha yanında Boşuna...
  3. Hülya Avşar Ay Bu Başıma Gelenler şarkısı sözleri

Hülya Avşar Ay Bu Başıma Gelenler şarkısı sözleri

Kızlar Erol köse sonunda bomboş bir bompa patlattı. Hülya avşarın söylediği ay bu başıma gelenler şarkısı çıktı bommadan da neyse bu parçanın sözlerini rica ediyorum sizlerden.
  4. Hülya Avşar ''Ay Bu Başıma Gelenler'' Şarkısı Sözleri

Hülya Avşar ''Ay Bu Başıma Gelenler'' Şarkısı Sözleri

hülya avşar 2011 yeni albümü ay bu başıma gelenler şarkısı sözleri nedir ile ilgili bilgiler burada melekler Hülya Avşar'ın söylediği ''Ay Bu Başıma Gelenler '' şarkısı herkesin dilinde melekler :) Sebebi de Erol Köse'nin ''Elimde Hülya'nın Kaseti Var! '' çıkışıyla herkesin şaşkınlığa uğradığı ve çıka çıka Hülya Avşar'ın bu şarkıyı seslendirdiği çıplak sesinin bulunduğu kase :) Merak...
  5. vay başıma gelenler vay

vay başıma gelenler vay

herşeye maydonoz renesmenin başına gelenler küçükken bekar amcamın odasına girdim ve ortalığı iyice karıştırdım bir dergi buldum defter sanıp bir açtım ki ne göreyim.artık siz anladınız:uhh:

Sayfayı Paylaş