gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Doğuş - Hep Aynı Hikaye

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Takılırım peşine Bırakmam seni Bana cilve yaptığın sürece

Çok seksi duruyorsun
    Beni deli ediyorsun
    Hep aynı hikâye
    Çıldırıyorum yine

Bomboş hayat
    Yaşaması bayat
    Anlamı yok ki yan gel de yat
    Dersek olur mu?
    Neden olmasın yani

Gel yar yanıma yat
    Baka dursun hey hat
    Bin yüreğim bile olsa

Doğuş - Hep Aynı Hikaye konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. iki hikaye

iki hikaye

Boyayimi BeĞenmedİn Boyaciyimi Hep hikmetli konuşan Lokman Hekim’in derisi siyah, dudakları da kalınmış. Değerli sözlerini duyarak hayranı olan biri bir gün bakmış ki hayalinde büyüttüğü Lokman, siyah yüzlü, kalın dudaklı biri. Şaşkınlıkla yüzüne bakarken Lokman Hekim, adamın içinden geçenleri sezmiş olacak ki, şöyle çıkışmış: – Birader, neden öyle şaşkın bakıyorsun? Boyayı mı...
  2. ölüm(hikaye)

ölüm(hikaye)

ÖLÜM Küçüklüğümden beri dar yerlerden sıkılır ve buralardan adeta feryad ederek kaçardım.Daha sonra bunun bir hastalık olduğunu anlamış,fakat bu illetten bir türlü kurtulamamıştım.Oysaki, o dar mekanlara simdi ister istemez girecektim.Beni sarıp sarmalamışlar ve uzunca bir tabuta yerlestirmislerdi.Cevremde dolasanlarin seslerini gayet iyi duyuyor ve gozlerim kapali olmasina ragmen,her nasilsa...
  3. hikaye

hikaye

Çarpıcı, kalıcı etkisi olan söz ve nasihate; ince yaratılışlı, derinliği olan insana delalet eder.
  4. &..Bir Hikaye..&

&..Bir Hikaye..&

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. iBretlik hikaye....

iBretlik hikaye....

ibretlik hikayeler ibretlik hikayeler facebook kısa kısa Bir dede ile torunu arasında geçen, ömrün ne kadar kısa olduğunu güzel bir dille bizlere hatırlatan sıcacık bir hikaye. Torunu, dedesine merakla soruyor: ‘Dedeciğim! Bir insanın ömrü ne kadar olur? ’Dede tatlı bir gülücükle: Ezanla namaz arası kadar yavrucuğum.’ deyince torun: ‘Nasıl yani, ömür bu kadar kısa mı?’ der. Dede: ‘Evet...

Sayfayı Paylaş