gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

Doğuş İçime Atıyorum Aşk Şarkı Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

doğuş, yeni albüm, içime atıyorum aşk, şarkı sözleri, hakkında bilgler için yazımıza buyrun arkadaşlar.

Doğuşun 2011 yılında çıkardığı albümünü sizlerle daha önceki yazımızda paylaşmıştık melekler.

bu yazımıza yeni albümünde bulunan şarkılarından biri olan içime atıyorum aşk şarkı sözlerini sunuyoruz melekler :)

Bu aralar sıkıntılarım var
    Üzerime gelme demedim mi?
    Biraz anlayış biraz sabır
    Sorunlarım var
    Anlık ayrıklar olabilir
    İkimizde yıkılabiliriz
    Seni sevdim hep seveceğim
    Belki de geçer zamanla
    İçime atıyorum aşk ölüyorum daima
    Seni göz göre kaybediyorum galiba
    Na nananan nanananan nanana
    Na nananan nanananan nanana
    Bu aralar sendeyim.com sıkıntılarım var
    Üzerime gelme demedim mi?
    Biraz anlayış biraz sabır sorunlarım var
    Anlık ayrıklar olabilir İkimizde yıkılabiliriz
    Seni sevdim hep seveceğim
    Belki de geçer zamanla

Doğuş İçime Atıyorum Aşk Şarkı Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bengü aşkım şarkı sözü

Bengü aşkım şarkı sözü

bengü aşkım bengü aşkım şarkısı sözleri şarkı sözleri bengü aşkım şarkı sözü, 2011, sözleri, şarkıları, burada arkadaşlar Bengü'nün "Aşkım" adlı şarkısı, bu yaza damgasını vuracak olan şarkılar arasında yer alıyor Melek'lerim. Biz de Meleklermekani.com olarak, Bengü'nün "Aşkım" şarkısının sözlerini, sizlerle paylaşmak istedik:A Coştuk ancak tutmamız gerekirse Aşk...
  2. Doğuş Bende yok SendeYok Şarkı Sözleri

Doğuş Bende yok SendeYok Şarkı Sözleri

doğuş, şarkı sözleri, yeni albüm, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. Doğuş Bende Yok Sende Yok Şarkı Sözleri Sizlerle Melekler :) Cilveli gülüşün fenaydı süzüşün Derin bakışına kandım Hep söz verişine tutmayıp gidişine Ben senin neyine inandım Cilveli gülüşün fenaydı süzüşün Derin bakışına kandım Hep söz verişine tutmayıp gidişine Ben senin neyine inandım...
  3. Cemil Demirbakan Aşk Diye Buna Derler Şarkı Sözü isteyenler için

Cemil Demirbakan Aşk Diye Buna Derler Şarkı Sözü isteyenler için

Cemil Demirbakan Aşk Diye Buna Derler Cemil Demirbakan Aşk Diye Buna Derler Şarkı Sözleri 2012 albüm tanıtımları yeni şarkılar paylaşımlarımıza devam ediyor ve son günlerde beğenilen Cemir Demirbakan Aşk Diye Buna Derler şarkısı sözlerini bu yazımızda, bu şarkıyı seven tüm üyelerimiz ve misafirlerimiz için paylaşıyoruz. Gelsen yeniden, iki adım geriden, Aşk diye buna derler canım,...
  4. Cemil Demirbakan Bir Tek Aşk İçin Şarkı Sözü burada melekler

Cemil Demirbakan Bir Tek Aşk İçin Şarkı Sözü burada melekler

Cemil Demirbakan Bir Tek Aşk İçin Sözleri Cemil Demirbakan Bir Tek Aşk İçin Cemil Demirbakan Senin İçin Ölürüm Aslında ama senin yüzünden ölmem demiş, ne yalan söyliyim bence şahane söylemiş:) Sevgili Melek'lerim, bu yazımızda Cemil Demirbakan Bir Tek Aşk İçin şarkı sözleri paylaşımında bulunuyor ve bu şarkıyı seven tüm arkadaşlarımızı bu sayfamıza davet ediyoruz. İşte başladık bir...
  5. Yıldız Tilbe Aşkımı Sakla Şarkı Sözü isteyenler için

Yıldız Tilbe Aşkımı Sakla Şarkı Sözü isteyenler için

Yıldız Tilbe Aşkımı Sakla Şarkı Sözleri Yıldız Tilbe Aşkımı Sakla Sözleri Romantik şarkıların kraliçesi Yıldız Tilbe'nin beğenilen şarkılarından biri olan Aşkımı Sakla şarkısı sözleri bu sayfamızda Yıldız Tilbe Aşkımı Sakla şarkı sözü isteyen tüm üyelerimiz ve misafirlerimiz için yer alıyor. Nefesinin uzağında, feleğin kör tuzağında Görmediğim yar bana merakta...

Sayfayı Paylaş