gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Doğuş - Kıyamet Günü (Günessiz Yarinim)

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Sessiz bir kösede yine tek basina Uykusuz sabahim günessiz yarinim Sessiz bir kösede yine tek basina
    Uykusuz sabahim günessiz yarinim

Agliyorum, yaniyorum
    Herkez kendi keyfinde
    Soldum artik belalim
    Bir umut ver dön bana

Kime gitsem ah ne etsem
    Senin yerini alir mi sence
    Vurdumduymazlik etme
    Bir dön bak ardin sira

Kiyamet günü senin gidisin
    Hic birsey umrunda degil
    Yine yandi yine agladi
    Cagresiz kaldi gönlüm
    (Git git gitme...)

Doğuş - Kıyamet Günü (Günessiz Yarinim) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Marsta Günesin Doğuşunu Gördünüz mü ?

Marsta Günesin Doğuşunu Gördünüz mü ?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. yarın sevgililer günü

yarın sevgililer günü

Haberin Olsun (Sevgililer günü) Gitsem ayrı dert kalsam ayrı dert Sensiz nasıl yaşanır bilmiyorum Gitsem ayrı dert kalsam ayrı dert Sensiz nasıl yaşanır Ayrılsak yanmaz mıyım?derbeder olmaz mıyım Yağmurlu akşamlarda camlarda kalmaz mıyım Ayrılsak yanmaz mıyım?derbeder olmaz mıyım Yağmurlu akşamlarda camlarda kalmaz mıyım Benimde kalbim yaralı çok Yastığımda saçının teli yok Bende unutmadım...
  3. Ebru Yaşar - Yarın Sevgililer Günü

Ebru Yaşar - Yarın Sevgililer Günü

Gitsem ayrı dert kalsam ayrı dert Sensiz nasıl yaşanır bilmiyorum Gitsem ayrı dert kalsam ayrı dert Sensiz nasıl yaşanır Ayrılsak yanmaz mıyım?derbeder olmaz mıyım Yağmurlu akşamlarda camlarda kalmaz mıyım Ayrılsak yanmaz mıyım?derbeder olmaz mıyım Yağmurlu akşamlarda camlarda kalmaz mıyım Benimde kalbim yaralı çok Yastığımda saçının teli yok Bende unutmadım gülüm son şarkımızı Sandallara...
  4. Bengü'nün yardım günü

Bengü'nün yardım günü

POP MÜZİĞİN GENÇ İSMİ BENGÜ, ÖNCEKİ GÜN ŞİRİNEVLER'DEKİ BİR DİALİZ MERKEZİNİ ZİYARET ETTİ. Güzel popçu ziyaret ettiği hastahanedeki doktorlardan böbrek yetmezliği hakkında bilgi aldı. Bengü uzun bir süredir böbrek yetmezliğinin pençesinde kıvranan 72 yaşındaki Mustafa Derici'ye de çiçek verdi. Bengü, 'Burada olduğum için çok mutluyum. Haftanın en az üç günü saatlerce dializ makinesine...
  5. Günde yarım saat egzersizle formunuzu koruyun

Günde yarım saat egzersizle formunuzu koruyun

günde yarım saat spor Sadece diyet yapmak kilo vermenizi sağlamaz... Diyetle birlikte sporda yapmanız gerekiyorki daha çabuk kilo veresiniz...Fazla değil kızlar hergün yarım saat yapacağınız egzersizlerle vücudunuz daha sıkı ve fit bir hal alacaktır :training1: Bacaklarınızı omuz hizasında açın. Sırtınız dik olacak şekilde durun. Kollarınızı açın. Sağa ve sola dönerek esneyin. Kollarınızı...

Sayfayı Paylaş