gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Doğuş - Kop Bana

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Yeter ki sevgimiz bozulmasın Aşkın bana ilaç olur Haydi durma yine sev beni
    Sar beni sev beni öp beni
    Hadi gel bi gel bi gel
    Sar beni

Hadi gel bi gel bi gel doğ bana
    Hadi gel bi gel bi gel uç bana
    Hadi gel bi gel bi gel kop
    Bana yar

Seviyorum seni deli gibi
    Hem de zır deli gibi
    Ölümüne veririm bu bedeni
    Yeter ki sen sev beni

Doğuş - Kop Bana konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğuş - Hayat

Doğuş - Hayat

Sevmistim seni Sana gönül vermistim Sen bildigin yolda Bilmeden gidiyorsun Bazen yarali Bazen karali Büyümü belami Anlayamadim Hayat sirf sana inat olsun diye Ucurum kenarinda duruyor Sana gülümsüyor Inanmistim ben Sancilarim bosaymis Neye deger yaptigin Eziyetin kendine Seni düsünmeden Birtek günüm bile yok Gecelerim sabahlara baglayan O hüzün senmisin Bazen yarali Bazen karali Büyümü...
  2. Doğuş - Gelmezsin

Doğuş - Gelmezsin

doğuş sevmezsin ömre bedel ömrümün kıyafetleri doğuş sevsende Akşam olur penceremde Güneş doğmaz odama yine Karanlığa hapsolmuşum Ağıt yakar yalnızlık yine Mutsuzluk sardı beni Umutsuzluk hep peşimde Aylar yıllara vuruyor Sebebini çözmüş değilim İstesem de gelemezsin Sevsen de sevmezsin Yanlışı affetmezsin Sevdiğimi görmezsin Parçalanırım, dağlanırım Pişmanlığıma ağlarım Son bir defa...
  3. Doğuş - Gamsız

Doğuş - Gamsız

Ilk defa inanir oldum aska Oda bana darbesini vurdu Bak simdi yarim kaldim yine Bilemem belkide o böyle mutlu 2x Gamsiz vicdansiz Ben sensiz ne yaparim simdi Beni acilarla basbasa Biraktin neden 2x Neden neden ben sana ne yapmistim Tek suçum seni çilginca sevmekti
  4. Doğuş - Çizgi

Doğuş - Çizgi

Yakmadı mı seni benim ayrılığım Yıkmadı mı beni senin ayrılığın Ne istiyorsun benden hala Alacakların bitmedi mi Gönül sayfamdaki yerini Sen istedinde ben silmedim mi Hi ha hakikat, hi ha hakikat Çizgi değil mi bizim yaşadıklarımız Sınır ötesinde yer bulamayız mı Darbe yemiş aşkların arasında Tekrar birbirimizi bulamayız mı Aşkı istiyorsan eğer yüreğinde ara Çizgi değil mi bizim...
  5. Doğuş geliyor

Doğuş geliyor

ünlü şarkıcı doğud halkın ve gencçkızların gönlünde bir taht kurmuştu şimdi yeni, albüm çalışmaları ile pek yakında sevenlerinin karşısında olacak..... DOĞUŞ MESLEKTAŞLARINI KIZDIRACAK YENİ ALBÜM ÇIKARAN ŞARKICI ÇARPICI AÇIKLAMALARDA BULUNDU. Kariyerinin onbirinci yılında onbirinci albümünü yayınlayan Doğuş, 'Onbir de Bir' isimli albümüyle Şafak Karaman'ın 'Müzik Dergisi' programına konuk...

Sayfayı Paylaş