gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Doğuş - Masum Serseri

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Sebebim olanlar utansın Masumluğum kendinden kaçmadı Her hata gibi her sevda gibi
    Sebebim olanlar utansın
    Ben masum serseri
    Biraz deli biraz geri
    Takmadan kimseyi
    Yaşarım zamanı şimdi

Doğuş - Masum Serseri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Serserime

Serserime

SERSERIME ELime son kez aldım kağıt kaLemi, Bu sana son mektubum. Postacı son bir kez haber getirecek Benden sana. Canım biLirim aLdirmazsin hiçbirşeye, Ne sevgiye ne de hisLere. Simdi eLimde bir sigara var, Bugün çok içtim. BiLirim kızacaksın, "Içme demistim" diyeceksin, Ama ben yine aynı cevabı vereceğim: DertLiyim. Son kez bu kaLp derdinLe doLu. Bu mektubumda Seni ne kadar...
  2. Serserİ SÖzler

Serserİ SÖzler

serseri sözleri video serseri sözler facebook sözleri facebook 2011 sözler 2011 Bir kız sevdim ela gözlü İstedim vermediler Bana sen serserisin dediler Arama hayatın cilvesinde bahane Benim gönlüm serseriyse bundan sane Düşmüsüz birkere dile haykırsak duymazlar bile Tatlı tatlı bakarlar Bir gün düşersen üstüne basarlar Sen sil üzerindeki o pis eseri Senden kat kat üstündür bu gördügün SERSERİ.
  3. serseri nickler

serseri nickler

serseri nickleri serseri nickler cocuk nickleri elbistan nıckler KeNdİmE YeNi BiR SAyFa AçTıM iÇİnDE Sen YokSun….KaLbİm HaYvANaT BAhÇeSi deĞilKi İçiNde kÖpEkLeR olSuN…. GeCeMiDiR sEnİ bAnA DüŞÜnDüRen? yOKsA BeNmİyİm sEnİ dÜşÜNMeK iÇİn geCeYi bEkLeyEn?GöZlErİNmİdİr uYuDuğUNDA RüYa gÖrEN?yOKsA bEnMİyİm GöZlERiNi GöRmEk İçiN rÜyA gÖrEN? gÖnLüNü GüN eDEnİ SeWMeZ sEWdA,iStER hEp Onu ÜzENi ,HeR...
  4. Serseri SÖzler

Serseri SÖzler

serseri ağlamaz diyarbakır çocuğu sözleri serseri diyarbakırlı sözleri diyarbakırlı diyarbakır Serseriyim sokaklar evim, serseriyim adam gibi severim, bana bir adım gelene ben on adım giderim.Dinle cici kız dinle zannedersinki serseri ağlamaz, serseri bi kayboldumu onu kimse bulamaz, şimdi anlıyorsunya, şehirlerin asi kızı hiç kimse serseri gibi sevipte aşık olamaz ßîzdé SâßâH oLmâz,...
  5. serseri sözler

serseri sözler

serseri sözleri serseri sözler serseriyim ben arkadaş sözleri eroinman dinle Yağmuru kıskandım sana dokundu diye, rüzgara kızdım kokunu çaldı diye, kaderime küstüm bana imkansızsın diye, birtek geceleri sevdim seni rüyalarıma yolladı diye… Serseriyim sokaklar evim, serseriyim adam gibi severim, bana bir adım gelene ben on adım giderim. Dinle cici kız dinle zannedersinki serseri ağlamaz,...

Sayfayı Paylaş