gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Doğuş - Sana Mecburum

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Sen bu asktan habersizsin Elbet bir gün canim ögreneceksin Bütün yollar sana cikarken
    Gözlerine canim mecbur oldum ben

Kimse bilmez bir ask sarkisi
    Caglar kosar su gönlümden
    Ah bir bilsen ah bir duysan
    Sana nasil mecbur oldum ben

Bütün yollar sana cikarken
    Gözlerine canim mecbur oldum ben...

Doğuş - Sana Mecburum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mustafa Sandal - Herkes mecbur

Mustafa Sandal - Herkes mecbur

Farzet seni savunmaya yurek gibi koyulmaya canim deyip Uyutmaya karar verdim Tekrar bizi yasatmaya biraz daha ugrasmaya artik bunu Basarmaya yemin ettik Vallahi kim ne derse desin gucu yetmez ayirmaya askimiza inanmaya herkes mecbur oooff Mutlu anlari sonunda yalniz kalmaya biraz aska inanmaya Herkes mecbur. Sabret guzel gunler yakin sen korkma hic sakin sakin herkes Bisey soyler ama...
  2. mecburdum gurbete

mecburdum gurbete

mecburdum gurbete annem seni arkamda bırakmaya;inatçıydım ben anne hiç dinlemezdim seni oysa sen benim hayatımın mimarı ;beni var eden insann o kadar haklıymışsınki . kimse sevmedi senin kadar biliyomusun anne;seni anlamak herseyden ağır geldi bana seni yasıyorum anne annenin kaderi kıza yazılırmış dertlerdi inanmazdım ama ben şimdisenin kaderini yaşıyorum çok yoruluyomuşsun anne hayat ve el...
  3. Mecburum

Mecburum

Hep kıskandım güzel günleri... Güzel olan ne varsa yaşanmış, hepsi sendin… Acılar bile güzeldi seninle.. Seninle ağlamakta güzeldi,dudak bükmekte! Sen yanımda olunca,her şeyi unutuyordum… Unutmakta güzeldi.. İçimde ezilen”ŞİMDİ NE OLACAK” kavramlarını,beynime soramıyordum.. Rahat bırakmakta güzeldi bir şeyleri.. Heryerimde sen vardın.. Sen oluyordu kör baktığım her şey! Bu sevmekti.....
  4. mecbur değildin !!!

mecbur değildin !!!

Beni böyLe sersefiL etmeye Mecbur deqiLdin ayrıLıqa Yüreqimi parçaLamaya Mecbur deqiLdin 'Sen deqiL miydin hep şöyLe diyen!' diyerek başLamayacaqım bu yazıma Bu yazımda sözLerden bahsetmeyeceqim merak etme NasıLsa hepsi senin için aqızdan çıkan önemsiz şeyLer, öyLe deqiL mi? AyrıLıqı qetiren saatLere Lanet okuyorum artık Kadere isyansa isyan Adını sen koy işte HayaLLerim...
  5. Trafikte Mecburi Yön Levhaları

Trafikte Mecburi Yön Levhaları

Trafikte Mecburi Yön Levhaları nelerdir varsa o levhaların resimlerini paylaşırsanız çok sevinirim.

Sayfayı Paylaş