gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Doğuş - Şansın Yok

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Hep derdin bana seviyorum seni Hep derdin bana aşığım sana
    Son darben durdu omuzlarımda hala
    Hadi sen yoluna hadi ben yoluma

Kandıramazsın ağlatamazsın
    Bir daha oyuna gelmem ben
    Uğrayacaksın çok kuracaksın
    Benimle olmaz bunu bil

Benimle olmaz sansın yok
    Canımı da sıktın vaktim yok

Doğuş - Şansın Yok konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğuş - Çizgi

Doğuş - Çizgi

Yakmadı mı seni benim ayrılığım Yıkmadı mı beni senin ayrılığın Ne istiyorsun benden hala Alacakların bitmedi mi Gönül sayfamdaki yerini Sen istedinde ben silmedim mi Hi ha hakikat, hi ha hakikat Çizgi değil mi bizim yaşadıklarımız Sınır ötesinde yer bulamayız mı Darbe yemiş aşkların arasında Tekrar birbirimizi bulamayız mı Aşkı istiyorsan eğer yüreğinde ara Çizgi değil mi bizim...
  2. Doğuş geliyor

Doğuş geliyor

ünlü şarkıcı doğud halkın ve gencçkızların gönlünde bir taht kurmuştu şimdi yeni, albüm çalışmaları ile pek yakında sevenlerinin karşısında olacak..... DOĞUŞ MESLEKTAŞLARINI KIZDIRACAK YENİ ALBÜM ÇIKARAN ŞARKICI ÇARPICI AÇIKLAMALARDA BULUNDU. Kariyerinin onbirinci yılında onbirinci albümünü yayınlayan Doğuş, 'Onbir de Bir' isimli albümüyle Şafak Karaman'ın 'Müzik Dergisi' programına konuk...
  3. Zeka doğuştan mı kazanılır yoksa zamanla geliştirilir mi?

Zeka doğuştan mı kazanılır yoksa zamanla geliştirilir mi?

zeka zeka, bebek, kazanmak, zaman, gelisim konusunu incelemektesiniz Sevgili Melekler, Zeka kısaca insanın öğrenme ve uyum gücü olarak tanımlanabilir. Edison’a başarısını neye borçlu olduğunu sorduklarında bunun % 5’inin zeka, % 25’inin ise çalışmak olduğunu söylüyor. Okul hayatında hep birinci olan birçok kişinin hayata atıldığında başarısız, istikrarsız olduğunu sık sık görürüz. Okul...
  4. Doğuş Bende yok SendeYok Şarkı Sözleri

Doğuş Bende yok SendeYok Şarkı Sözleri

doğuş, şarkı sözleri, yeni albüm, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. Doğuş Bende Yok Sende Yok Şarkı Sözleri Sizlerle Melekler :) Cilveli gülüşün fenaydı süzüşün Derin bakışına kandım Hep söz verişine tutmayıp gidişine Ben senin neyine inandım Cilveli gülüşün fenaydı süzüşün Derin bakışına kandım Hep söz verişine tutmayıp gidişine Ben senin neyine inandım...
  5. Şarkıcı Doğuş 'tan Evde Zeytin Yok Şarkısının Sözleri

Şarkıcı Doğuş 'tan Evde Zeytin Yok Şarkısının Sözleri

Bu konu doğuş evde zeytin yok şarkısının sözleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, en son Survivor ünlüler gönüller arışmasında izledişğimiz şarkıcı Doğuş 'tan Naptın Gari şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz... Yeniden doğmak herşeye bugün başlamak gerek Sen varken anlamlı, tadına varmak lazım Zamanla anlaşmak gerek, icat etmeye gerek yok Doğuşla doğmam lazım...

Sayfayı Paylaş