gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Doğuş - Satasma Baba Yorgun

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Bugün yine ciktim evden disari Bunalimlar sarmis dört biryanimi Bugün yine ciktim evden disari
    Bunalimlar sarmis dört biryanimi

Kimseler görmüyor halimi bilmiyor
    Düstüm bir cikmaza tutanim olmuyor
    Kimseler görmüyor halimi bilmiyor
    Düstüm bir cikmaza tutanim olmuyor

Satasma baba yorgun
    Satasma baba yorgun
    Gelmeyin üstüme
    Bugün yine halsizim

Satasma baba yorgun
    Satasma baba yorgun
    Gelmeyin üstüme
    Bugün cok halsizim

Doğuş - Satasma Baba Yorgun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yorgun gözlere

yorgun gözlere

yorgun gözlere maske yorgun gözler için maske Yorgun gözler için: 1 avuç çayı kaynar suda yarım saat demleyip, soğutun. pamukla çaya batırıp . göz kapaklarınızın üzerinde 5 dk bekletin ve ılık suyla yıkayın
  2. Yorgun Melek

Yorgun Melek

slm bende araniza katilmak istiyorum umarim hos ve güzel vede erkeksiz zamanlar geciririz :clap2: ismim erva evliyim 2 cocugum var
  3. baba

baba

Babasını gören hasta ise iyileşir, sıkıntısı varsa rahatlığa kavuşur, ihtiyacı varsa birisi cömertçe giderir, yitiği varsa bulur, bir muradı varsa yerine gelir. Babanın iyi hali kişinin kendi durumuna, babasını bir işte takip etmek onun meslek ve meşrebiini devam ettirmeye, Babaya hürmet ve tazim Allah'a itaat etmeye, ona isyan Allah'ın emirlerine uymamaya, Babanın gülümsemesi ilahi hoşnutluğa...
  4. Yorgun Erguvanlar

Yorgun Erguvanlar

mukaddes erguvan Altın yaldız çerçeveli bir fotoğrafım Ahşap bir evin duvarında Bağlarbaşı'nda Yer yer kırılmış tahta panjurları kapalı Kimsesiz Batan güne karşı Eski hülyalarda unutulmuş,bir başına... Bakımsız bahçesinde Otlar arasında Boyunları bükük Yorgun erguvanlar... uykuda... Uzaktan seyrederken Harap bahçesini ben İşte... Çıkageliyor yıllar ötesinden İnerek ağır ağır...

Sayfayı Paylaş