gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Doğuş - Senin Mi Olacağım

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

seninmi olacağım sana mı kalacağım doğuş sana mı kalacağım doğuş sanamı dikenli bu yollar senin mi olacağım Dikenli Bu Yollar Ne Huzur Ne Gül Var
    Dikenli Bu Yollaaarrr....

Senin Mi Olacagim
    Sanami Kalacagim
    Ne Teselli Verdin Bana
    Umudumu Caldin Beni Benden Aldin
    Kendimi Tanimaz Oldum
    Yalanci...!!!

Sanma Sana Kalacagimi
    Aldanma Bosyere Kanma
    Yerin Yokki Bu Dünyada
    Toprak Bile Tanimaz Seni

Senin Mi Olacagim
    Sanami Kalacagim
    Ne Teselli Verdin Bana
    Umudumu Caldin Beni Benden Aldin
    Kendimi Tanimaz Oldum
    Yalanci...!!!

Doğuş - Senin Mi Olacağım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Elektrik Kablosu Tarih Mi Olacak

Elektrik Kablosu Tarih Mi Olacak

Amerikalı bilim adamları, elektrik kablosu kullanmadan bir cihaza enerji iletmenin yöntemini buldu.Kablo kullanmadan cihaza elektrik iletildi. Massachusetts Institute of Technology’de (MIT) yapılan araştırmada, elektrikli cihazlara kablo kullanmadan elektrik iletebilen bir sistem oluşturan bilim adamları, enerjikaynağından 2 metre uzaklıktaki 60 vatlık bir ampulü kablo olmaksızın aydınlatmayı...
  2. Çamaşır yıkamak tarih mi olacak?

Çamaşır yıkamak tarih mi olacak?

Güneşe tutulduğunda kendi kendine temizlenen kumaş üreten Hong Konglu bilim adamları sayesinde çamaşır yıkamak tarihe karışacak. "Nature" dergisinde yayımlanan habere göre, pamuklu kumaş üzerine tabaka halinde yerleştirilen titandioksit parçacıkları katalizör görevi yaparak, dokunun içindeki kirin sökülmesine yardımcı oluyor. Temizleme sürecini başlatmak için kumaşın yalnızca...
  3. Hacer - Böyle Mi Olacaktık

Hacer - Böyle Mi Olacaktık

Unutmamışsın, çok uzun zaman oldu Eski resimler sarardı soldu Senindim elbet Seni gördüğüm vakit Unutmamışsın, kaç sene oldu Gözüm dalardı uzak denizlere Her gece senin gözlerin Böyle mi olacaktık Biz hayat yolunda senle Böyle mi olacaktık Bu mu yazıldı kadere Unuttum desem yalan Acım hala yüreğimde Harcanıp geçti seneler Ayrı ayrı yerlerde
  4. olacak iş mi şimdi bu

olacak iş mi şimdi bu

ilahi yaramaz Hülya Avşar, programına konuk ettiği bi dönemin ünlü hocalarından Adnan Oktar'a bakalım Avşar kızı neler demiş haberimizde...... ZEHRA MÜRİDİNİZ OLSA... HÜLYA AVŞAR PROGRAMINA KONUK ETTİĞİ ADNAN OKTAR’LA YAPTIĞI SÖYLEŞİNİN PERDE ARKASINI ANLATTI... Bence Adnan Oktar çocukluğundan gelen birtakım psikolojik şeylerle kendini engelleyemiyor. Yaptığı şeylerin yanlış olduğunun...
  5. Zeka doğuştan mı kazanılır yoksa zamanla geliştirilir mi?

Zeka doğuştan mı kazanılır yoksa zamanla geliştirilir mi?

zeka zeka, bebek, kazanmak, zaman, gelisim konusunu incelemektesiniz Sevgili Melekler, Zeka kısaca insanın öğrenme ve uyum gücü olarak tanımlanabilir. Edison’a başarısını neye borçlu olduğunu sorduklarında bunun % 5’inin zeka, % 25’inin ise çalışmak olduğunu söylüyor. Okul hayatında hep birinci olan birçok kişinin hayata atıldığında başarısız, istikrarsız olduğunu sık sık görürüz. Okul...

Sayfayı Paylaş