gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Doğuş - Sensiz Ne Yaparım

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Bu kadar uzak olacak ne vardı Gittin oraya beni de al yanına Ben hep burda mı kalacak
    Hüzünle mi ağlayacak

Ne zaman dertler bitecek
    Ne zaman öleceğim
    Dağlar geçerim yollar eşerim
    Sevdiğim sana gelmek için

Bedenimden vazgeçerim
    Ben sensiz ne yaparım
    Gece gündüz ağlarım
    Eğer sen cehennemliksen

Senin için ben yanarım
    Ne vardı sanki neden aldı Allah seni
    Gücüm kalmadı beni de alsa bari

Ben sensiz ne yaparım
    Gece gündüz ağlarım
    Eğer sen cehennemliksen
    Senin için ben yanarım

Sen benim aldığım soluk
    İçtiğim su gibiydin
    Ama şimdi yoksun şunu bilmelisin
    Artık ben de yokum

Allahım isyanım sana değil kendime
    Ama onu bana geri vermiyorsan
    Beni de al beni de al beni de

Doğuş - Sensiz Ne Yaparım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ne yaparsınız?

Ne yaparsınız?

Telefonun çekmediği ve ıssız bi yolda kar yağmaya başlıyor. Zincir takmak üzere arabanızı durduruyorsunuz. Arka lastiklerden birini söküp 4 tane vidayı kenara koyuyorsunuz. Bir süre sonra her yeri kar kaplıyor ve vidaları nereye koyduğunuzu bulamıyorsunuz. Oysa lastiği tekrar takıp, acilen yola devam etmeniz gerekiyor. Ne Yaparsınız?
  2. Doğuş - Ne Çıkar

Doğuş - Ne Çıkar

Madem ayrı düştük Birbirimizden Kıyasıya tekerrür Eder mi bizden Kimler gelip kimler geçti Kalbimizden Yalana dolana gönlümüzde yer yok Kimler gelip kimler geçti Kalbimizden Yalana dolana sevgimizde Yer yok Şu an yanımda olsan Ne çıkar ne çıkar ne çıkar Ne çıkar Tekrar beraber olsak Ne çıkar ne çıkar ne çıkar Tanrı beni de yanına alsa Ne çıkar ne çıkar ne çıkar Ne çıkar Tekrar beraber olsak Ne...
  3. Reankarnasyon (yeniden doğuş) nedir ?

Reankarnasyon (yeniden doğuş) nedir ?

REANKARNASYON (YENİDEN DOĞUŞ) NEDİR Öncelikle şunu anlamalıyız.evrensel yasaların yaşamla ilgili en önemlisi reankarnasyon yeniden doğuştur.bütün canlı hayat için bu yasa işin belkemiğini oluşturur.rabbimiz adaletli ve esirgeyen ,gözetendir.hiç bir kula var oluş programında hak geçirmez.normalde etrafımıza baktığımızda adaletten Eser göremeyiz.kimi çok zengindir .kimi çok fakir kimi...
  4. Türk Bayrağının Doğuş Hikayesi nedir?

Türk Bayrağının Doğuş Hikayesi nedir?

Türk Bayrağının Doğuş Hikayesi nedir bu hikayeyi öğrenmem lazım, aranızda Türk Bayrağının Doğuş Hikayesini bilen varsa lütfen yardımcı olsun!
  5. Ne yaparım

Ne yaparım

Ben aldatıldım.Eşim olacak o adam işte çok önemli dosyalar falan var diyodu eve gelemiyecekmiş.Arkadaşıma giderken kızla gördüm böyle genö alımlı sarışın bi kız .Böyle minicik şort bide ip askılı bir badı giymiş o eşim olcak adama saarılşmışlar bide aradım o sırada nerdesin diy hala işteyim diyo.Eve gel dedim kavgs ettik üstüne dayak yedim.Boşanma davası acıcam dedim bıçk tuttu yaa.Burayada...

Sayfayı Paylaş