gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Doğuş - Sevenlerime Mektup

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

lk defa inanır oldum aşka oda bana hmm,. Gamsızla seslendim sana beraber ağladık Ardından devam etti hüzün bir türlü bırakmadı
    Yakamızı yalancı diye seslendik tüm yalancılara
    Yine araya hasret girdi ama bu seferki
    Vatan aşkıydı, oda geldi hasret rüzgarıyla geçti
    Tam kovuştuk derken mesafeler mesafeler...
    Aramızda uçurumlar ayrılmalıydık kalbi sabıkalı
    Olanlar utansın yalancı yalancı ...
    Devam ediyorum yürümeye yalnızlıklar
    Ülkesine doğru ılık bir rüzgar esiyor kalbimin
    Kapılarını araladım, rüzgar kalbimin en derin
    En hassas en kuytu köşesine insin diye hani
    Ufakta olsa bir pislik kalmışsa diye
    Meşhur olacağım büyük adam olacağım diyordum
    Yerlere göklere duvarlara her yere doğuş
    Yazıyordum meşhur oldum adam oldum mu acaba
    İleride yani bizi ayrı koyan ya uf..daha doğrusu
    Her zaman yanınızda olsam da... Hani beden olarak
    Ayrı koyan yerde.. Ben öldüğümde heykelimi dikmesinler
    Dikmesinler ki gölgesi yere vurmasın diye heykelimi
    Kırmasınlar yemin ettim size ben sizden
    Başkasına gönlümü veremem veremem ...

Doğuş - Sevenlerime Mektup konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mektup

Mektup

Kişinin kendisine gelen mektup yüksek mevkiye, önemli ve kaydadeğer söze, Müjde ihtiva eden mektup korktuğu şeyden emin olmaya, çocuk ve eşle rızıklanmaya, Muhtevası güzel bir mektubu birine göndermek ihtiyaçların giderilmesine, itibar ve saygınlığa, Mekktup getiren kimseyi dövmek üzücü bir duruma yahut dinden uzaklaşmaya, Her türlü mektup habere yahut müjdeye, Yazıları silinmiş mektup,...
  2. Doğuş - Çizgi

Doğuş - Çizgi

Yakmadı mı seni benim ayrılığım Yıkmadı mı beni senin ayrılığın Ne istiyorsun benden hala Alacakların bitmedi mi Gönül sayfamdaki yerini Sen istedinde ben silmedim mi Hi ha hakikat, hi ha hakikat Çizgi değil mi bizim yaşadıklarımız Sınır ötesinde yer bulamayız mı Darbe yemiş aşkların arasında Tekrar birbirimizi bulamayız mı Aşkı istiyorsan eğer yüreğinde ara Çizgi değil mi bizim...
  3. mektup

mektup

gidiyorum mektubu gidiyorum mektup seni seviyorum mektupları mektupları Okuyormusun. Önce uzunluğuna baktın dimi yazının. ‘Ne anlamlar çıkarmam lazım acaba!’ diye düşünürken, şimdi oku baştasın. Çıkarma hiçbir anlam. Olanı, olduğu gibi gör. Görebildiğin kadar çünkü HERŞEY. Çıkarma hiçbir anlam. Nasılsa geri dönüşüm kutusuna yollamadık mı biz tüm anlamlarımızı. Şimdiden yazayım bunları....
  4. Doğuş geliyor

Doğuş geliyor

ünlü şarkıcı doğud halkın ve gencçkızların gönlünde bir taht kurmuştu şimdi yeni, albüm çalışmaları ile pek yakında sevenlerinin karşısında olacak..... DOĞUŞ MESLEKTAŞLARINI KIZDIRACAK YENİ ALBÜM ÇIKARAN ŞARKICI ÇARPICI AÇIKLAMALARDA BULUNDU. Kariyerinin onbirinci yılında onbirinci albümünü yayınlayan Doğuş, 'Onbir de Bir' isimli albümüyle Şafak Karaman'ın 'Müzik Dergisi' programına konuk...
  5. Mektup...

Mektup...

Bir annenin ogluna yazdigi bir mektubu okuyacaksiniz simdi meleklerim :) Komik oldugu kadarda cok Saf bir mektup buyrun =) Sevgili Oğlum! Hızlı okumadığını bildiğim için bu mektubu yavaş yavaş yazıyorum. Bir gazetede, "insanların başına, genellikle evlerinin 2 km. civarında kaza gelmektedir." yazısını okuyunca evimizden taşındık.Taşındığımız evde bizden önce oturanlar adresleri...

Sayfayı Paylaş