gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Doğuş soyundu ve neler dedi buyrun melekler

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

doğuş soyundu doğuş çıplak doğuş çiçek doğuş twitter fotoları haberleri burada arkadaşlar. Ne oluyor bu ünlülere anlamıyorum doğrusu. İşlerinde ki başarılarıyla gündeme gelmek varken ki, belli artık onları başarıları gündeme getirirken tatmin olmuyorlar, çünkü artık soyunmaya başladılar Melek'ler. Bildiğiniz gibiHilal Cebeci panpiş olarak gündeme oturmayı tercih etti ki başarılıda oldu. Demek ki hatun artık şarkıları ve albümleriyle başarı toplıyamıyor ve soyunmayı göze alıyor ki, Hilal Cebeci twitter sayfasında panpişlerim diyip ilgi çekmek istiyor. Evet ilgi bu: Hilal Cebeci çıplak fotoları ile ilgi bekliyor görüyor mu; eee kim soyunursa herkes bakar değil mi? Hilal Cebeci soyundu haberleri gündem yapınca ne hikmetse, romantik şarkılara imzasını atan ve benim şahsım adına delikanlı bir adam diye düşündüğüm Doğuş soyundu :S Evet Melek'ler, Doğuş çıplak fotoları ile gündeme gelmeyi başardı. "Bumudur abi" dediğinizi duyar gibiyim, çünkü bende aynen böyle diyorum ve şaşırıyorum. Para, pul, şan, şöhret olmuş gündeme gelmek. Doğuş twitter sayfasında anadan doğma soyundu ve namahrem yerini bir çiçekle kamufle etmeyide ne hikmetse akla getirdi (neye yaradı bu, gitti karizma) ve Doğuş çiçek için bakın neler dedi Melek'lerim. [​IMG]

Doğuş, Twitter’da paylaştığı çıplak fotoğrafının bu kadar ilgi çekmesi karşısında şaşkın...

“Bir çiçeğin bu kadar tepki alacağını tahmin etmemiştim. Kadın soyunduğunda bir şey denmiyor ben soyununca mı ayıp oluyor. Özcan Deniz de M. Ali Erbil de soyundu. Bu aslında benim başka bir halim. “

Hey gidi Doğuş heyy! O romantik şarkılarınla "ilk defa inanır oldum aşka, oda bana darbesini vurdun" sözlerinle yakaladığın karizma bir çiçekle gitti bitti. Sen daha çiçeği küçümse " ne var ki bir çiçek" demeye devam et.

Ben, şahsım adına kendi görüşlerimi bir nebzede olsa dile getirdim. Elbette ki, herkesin bildiği doğru bildiğidir ama topluma mal olmuş insanların adım atarken bile düşünmesi lazım, sizce de öyle değil mi Melek'lerim?

SadmiN bunu beğendi.
  2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Tek kelimeyle rezalet! Nereye gidiyor bu insanlık anlamıyorum !

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    İyi yada kötü, doğru bulursunuz yada bulmazsınız. Bunların tamamı gündemde kalmak adına yapılmış hareketler mike :D:D Ne olursa olsun beğensinler yada beğenmesinler dün Türkiye'nin tüm gündemi buydu. Eeee adam unutuldu unutulacak. Çiçekte ne var ki diyor :) O zaman oraya salatalık tutsaydın. Oda yeşil ya hatta daha ileri gidip.... Neyse terbiyemi bozmayayım.

Ben artık böyle durumları yadırgamıyorum. Anılarının haricinde bazen rezaletleri oluyor işte onlarla anıyorum yapacak bişi yok :)

4. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    sanatçılar yaptıkları sanatlarıyla gündemde olmalı rezillikleriye değil,gündemde kalmak için bir soyunmadıkları kalmışdı zaten oda oldu şimdi merak ettiğim yarın ne gösterip gündemde kalıcaklar acaba.
    çiçek konusuna takılmış hala giden karizmaya bak Doğuş,karizman yerlerde :D:D
    hey allahım sen bu insanlara akıl fikir ver.

Son düzenleme: 19 Kasım 2011
Doğuş soyundu ve neler dedi buyrun melekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çini nedir ve nasıl yapılır buyrun melekler

Çini nedir ve nasıl yapılır buyrun melekler

çini nasıl yapılır çini sanatı Evet Melek'ler, bu sayfamızda çini sanatına dair bilgilere yer veriyoruz ve çini nasıl yapılır diyen tüm arkadaşlarımız için çini tekniklerini konu alıyoruz. Kuartz, kaolen, tebeşir ve kum gibi doğada bulunan yedi farklı malzeme çamur kıvamına gelinceye kadar karıştırılır. Yabancı maddelerden arıtılarak öğütülür. Bu kahverengi çamurun göz kamaştırıcı bir...
  2. Sahurda neler yemeliyiz buyrun öğrenelim melekler

Sahurda neler yemeliyiz buyrun öğrenelim melekler

sahurda beslenme önerileri sahurda ne yemeli Ramazan Ayı'nda oruç tutarken zorsunmamak için ve bir de oruçluyken zayıflamak için sizlere bu yazımızda sahurda beslenme önerileri sunuyor ve son günlerin merak sorusu olan sahurda ne yemeli konusuna bu yazımızda bir açıklık getiriyor ve sizlere sahur sofraları hakkında bilmeniz gereken bilgileri aktarıyoruz Melek'ler. Sahurda Tok Tutan...
  3. Kadir Gecesinin Manası Ve Önemi nedir buyrun öğrenelim meleklerim

Kadir Gecesinin Manası Ve Önemi nedir buyrun öğrenelim meleklerim

Kadir Gecesinin Anlamı Ve Önemi Kadir Gecesinin Önemi Nedir http://www.meleklermekani.com/tum-islami-bilgiler/226219-kadir-gecesinde-kilinacak-namazla-ilgili-tum-bilgiler.html paylaşımımızdan sonra, bu yazımızda da kadir gecesinin önemi ve manası nedir diyen arkadaşalrımız için, Kadir Gecesinin manası ve önemi hakkında bilgiler aktarıyor ve tüm müslüman aleminin Kadir Gecesini şimdiden...
  4. Atlılar Dizisinin Konusu Nedir buyrun öğrenelim melekler

Atlılar Dizisinin Konusu Nedir buyrun öğrenelim melekler

Atlılar Dizisinin Konusu Atlılar Dizisi Konusu Başrollerini Sarp Leventoğlu ve Aslı Tandoğan'ın üstlendiği Atlılar dizisi konusu nedir bu yazımızda hep birlikte öğreniyoruz Melek'ler. İşte size Atlılar dizisi hikayesi hakkında merak ettiğiniz bilgiler; Yeni sezonda Star Tv'de başlayan Atlılar Dizisi'nin başrollerini Sarp Leventoğlu ve Aslı Tandoğan oynayacak. Oldukça iddialı...
  5. Rüyada Ağlamak Ne Demek buyrun öğrenelim meleklerim

Rüyada Ağlamak Ne Demek buyrun öğrenelim meleklerim

Rüyada Ağlamak Görmek Ne Demek Rüyada Ağlamak Nedir Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, daha önce ki bir yazımızda sizlere http://www.meleklermekani.com/tum-ruya-tabirleri/209598-ruyada-dusman-gormenin-aciklamasi.html hakkında bilgiler sunmuştuk. Şimdi ise rüyada ağlamak ne demek diyen arkadaşlarımız için, bu yazımızda rüyada ağlamanın tabiri hakkında...

Sayfayı Paylaş