gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Doğuş - Ya Deli Ya

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Biktirdin usandirdin yillar yilli cok cektirdin yeter artik tükenmekteyim
    bende insanim sonum geldi

sana dayanamıyorum
    barisip ayrilığı soğutuyorsun
    bende insanim anlamiyorsun
    siyirmak üzereyim cildirtiyorsun

ya deli ya deli deli deli deli deli deli deli deli deli ya
    ya deli ya deli deli deli deli deli deli deli deli deli yaaaaaa

Doğuş - Ya Deli Ya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Deli

Deli

Bilinmeyen deli, hayır ehli olan bir kimseye, Bilinen deli, ibretli işlere, Bir şeyin dokunması yahut teması ile aklında noksanlık meydana geldiğini görmek büyük günah işlemeye yahut faiz yemeye, Sebepsiz delilik mala, din ve dünya işlerini akıl ve itikaad ölçülerinde yürütmeye, Delilik, dünyanın kişiye meyletmesine, onu isteyen kimse için dünyalığa, istemeyen kimse için velilik ve kamil mümin...
  2. Doğuş - Çizgi

Doğuş - Çizgi

Yakmadı mı seni benim ayrılığım Yıkmadı mı beni senin ayrılığın Ne istiyorsun benden hala Alacakların bitmedi mi Gönül sayfamdaki yerini Sen istedinde ben silmedim mi Hi ha hakikat, hi ha hakikat Çizgi değil mi bizim yaşadıklarımız Sınır ötesinde yer bulamayız mı Darbe yemiş aşkların arasında Tekrar birbirimizi bulamayız mı Aşkı istiyorsan eğer yüreğinde ara Çizgi değil mi bizim...
  3. Ebru Gündeş - Deli Deli

Ebru Gündeş - Deli Deli

Ohh� Yağmur yağıyor seller akıyor Arap kızı camdan bakıyor Deli� Deli deli deli kulakları küpeli deli Deli deli deli kulakları küpeli Neyin nerden geleceği belli olmaz Belli olmaz Su uyur su uyur düşman uyumaz Leylek leylek hava da mı Yumurtası tavada mı Sakla samanı gelir zamanı deli Ohh� Yağmur yağacak seller akacak Akvaryumdan deniz kızı sana bakacak deli
  4. Doğuş geliyor

Doğuş geliyor

ünlü şarkıcı doğud halkın ve gencçkızların gönlünde bir taht kurmuştu şimdi yeni, albüm çalışmaları ile pek yakında sevenlerinin karşısında olacak..... DOĞUŞ MESLEKTAŞLARINI KIZDIRACAK YENİ ALBÜM ÇIKARAN ŞARKICI ÇARPICI AÇIKLAMALARDA BULUNDU. Kariyerinin onbirinci yılında onbirinci albümünü yayınlayan Doğuş, 'Onbir de Bir' isimli albümüyle Şafak Karaman'ın 'Müzik Dergisi' programına konuk...
  5. delisin delisin delisin

delisin delisin delisin

sen delisin delisin

Sayfayı Paylaş