gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Doğuş - Yakmalı Mı

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Suçluyum kabülümdür Ben suçluyum Hatalarım dizboyu
    Yaşantım acılarla dolu

Ya kalbi sabıkalı olanları
    Ne yapmalı Yakmalı mı, atmalı mı
    Ateşe bırakmalı mı

Kıymayın bana kıymayın
    Geçmişimi yüzüme vurmayın
    Yapmayın soru sormayın
    Geçmişimden hesap sormayın

Doğuş - Yakmalı Mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğuş - Çizgi

Doğuş - Çizgi

Yakmadı mı seni benim ayrılığım Yıkmadı mı beni senin ayrılığın Ne istiyorsun benden hala Alacakların bitmedi mi Gönül sayfamdaki yerini Sen istedinde ben silmedim mi Hi ha hakikat, hi ha hakikat Çizgi değil mi bizim yaşadıklarımız Sınır ötesinde yer bulamayız mı Darbe yemiş aşkların arasında Tekrar birbirimizi bulamayız mı Aşkı istiyorsan eğer yüreğinde ara Çizgi değil mi bizim...
  2. Doğuş geliyor

Doğuş geliyor

ünlü şarkıcı doğud halkın ve gencçkızların gönlünde bir taht kurmuştu şimdi yeni, albüm çalışmaları ile pek yakında sevenlerinin karşısında olacak..... DOĞUŞ MESLEKTAŞLARINI KIZDIRACAK YENİ ALBÜM ÇIKARAN ŞARKICI ÇARPICI AÇIKLAMALARDA BULUNDU. Kariyerinin onbirinci yılında onbirinci albümünü yayınlayan Doğuş, 'Onbir de Bir' isimli albümüyle Şafak Karaman'ın 'Müzik Dergisi' programına konuk...
  3. Mutluluk Doğuştan mı Gelir

Mutluluk Doğuştan mı Gelir

ne kadar mutlusunuz, insanlar ve neşe, mutluluk doğuştan mı geliyor cevabı burada bulabilirsiniz Melekler bazen etrafıma bakıyorum herkes mutlu:) bir ben mi mutsuzum:( diyorum.. sadece benim mi başıma geliyor bu durumlar; utanılacak, rezillikler, korku, şüphe... aklınıza ne geliyorsa bunlardan biri hep beni mi bulacak yada bulmayan birşey varsa bile ne zaman bulacak.. olacak bana göre ama...
  4. Zeka doğuştan mı kazanılır yoksa zamanla geliştirilir mi?

Zeka doğuştan mı kazanılır yoksa zamanla geliştirilir mi?

zeka zeka, bebek, kazanmak, zaman, gelisim konusunu incelemektesiniz Sevgili Melekler, Zeka kısaca insanın öğrenme ve uyum gücü olarak tanımlanabilir. Edison’a başarısını neye borçlu olduğunu sorduklarında bunun % 5’inin zeka, % 25’inin ise çalışmak olduğunu söylüyor. Okul hayatında hep birinci olan birçok kişinin hayata atıldığında başarısız, istikrarsız olduğunu sık sık görürüz. Okul...
  5. oğlumun doğuştan pipisinde iki delik var bu durumu yaşayan var mı?

oğlumun doğuştan pipisinde iki delik var bu durumu yaşayan var mı?

merhaba arkadaslara bı sorum olacaktı benım 7 aylık bı oglum var dogustan pıpısınde 2 tane delık var kısa bır sure sonra amelıyatla o 2 delıgı kapatıp yenı bır delık acacaklar amelıyattan sonra ne yapmalıyız çok korkuyorum henüz çok küçük bebeğim yaşayan biri var mı cevap lütfennnn

Sayfayı Paylaş