gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Doğuş - Yalan Yalan

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

doğuş yalan Nereden baslasam bilmiyorum Hüzünlerle agliyorum
    Deliriyorum cildiriyorum
    Geceyle gündüzüm karisti bak
    x 2

Verdigin sözler yalan yalan yalan
    Ettigin yeminler yalan yalan yalan
    Kurdugumuz hayaller yalan yalan yalan
    Sen yilan sözlerin yalan
    x 2

Doğuş - Yalan Yalan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğuş - Mahşerde

Doğuş - Mahşerde

Bu dünyadan göçtüm ise Kalbimi sana bıraktım Bilinmeyen yerdeyim Senin hayalindeyim Kıymetini bilemedim Sana bir defa dokunmak için Ömrümü veririm Bin defa yıkılmadan mahşerde Bu sensiz kaçıncı sabah bilmiyorum Yağmur olup şehre düşüyorum Bazen bir cama bazen bir yaprağa Bazen gözyaşın oluyorum
  2. Doğuş - Gülüm

Doğuş - Gülüm

Bu da benim sana son sözüm olsun Bir daha üzmem seni biliyorsun Karamsar olma biliyorsun Ben sana aidim , sen bana ait! Gülüm , gülümü soldurma Canım saçımı yoldurma Ömrüm rüzgara vurdurma Ben sana aidim , sen bana ait!
  3. Doğuş - Biriciğim

Doğuş - Biriciğim

biriciğim benim aşk gerçeğim benim Aglarim ama icimden kimsenin görmesini istemem Sen hisset hissetmediysen degerleri Yasanirmi sensiz bilirsin gerçegi 2x Biricigim benim ask gerçegim benim Sensiz olmaz olmaz olmaz bilirsin Biricigim benim ask gerçegim benim Yasanir mi sensiz söyle gercegi biricigim Of of bir of çekerim karsiki dag aglar Anam aglar Yüregim aglar Sen aglarmisin aglarmisin be...
  4. Doğuş - Babuba

Doğuş - Babuba

Sevdiğim iki gözüm ellere yar oldu ba bu ba Kara tren aramıza kara duman ekti de Gözgöre göre yazık eyyuba Buraları sevemedim gönül orada Yanıyorum tuz biber yarada Deli gönül eremedi eyvah murada Ölüyorum tuz biber yarada Gözlerimin karesi kırmızı nar oldu ba bu ba Meriçin azgın suyu aramıza girdi de Gözgöre göre yazık eyyuba Buraları sevemedim gönül orada Yanıyorum tuz, biber yarada Deli...
  5. Jeomagnetizmanın Doğuşu

Jeomagnetizmanın Doğuşu

Magnetik D ve I açılarının doğru olarak ölçümleri jeomagnetizma bilim dalının doğuşunda öngelişmelerdir ve dalın doğuşunu bir hekim olan Jilliam Gilbert (1540-1603) sağlamıştır. Gilbert, Maricourt'un deneylerini ele almış, sağlanan sonuçları önemle incelemiş, kendi yaratıcı gücünü de katarak dört ciltlik Latince yazılmış olan "De Magnet" adlı eserini meydana getirmiştir. De Magnet...

Sayfayı Paylaş