gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Doğuş - Yedin Beni

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

düştüm bir zalim eline vurdu beni yerden yere günden güne erimekte
    zavallı halim

doldum maranın dibinde
    geldim saraylar inine
    orda zalim yoktu ama
    burda heryerde

ne dağları ne taşları demeli
    benide üzdü birileri
    farketmiyor ki birtanem
    aşk bu söz dinlemiyor

yedin beni yedin beni
    yedin beni evladım

yedi beni yedi yedi beni
    yedin beni evladım

Doğuş - Yedin Beni konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğuş - Biriciğim

Doğuş - Biriciğim

biriciğim benim aşk gerçeğim benim Aglarim ama icimden kimsenin görmesini istemem Sen hisset hissetmediysen degerleri Yasanirmi sensiz bilirsin gerçegi 2x Biricigim benim ask gerçegim benim Sensiz olmaz olmaz olmaz bilirsin Biricigim benim ask gerçegim benim Yasanir mi sensiz söyle gercegi biricigim Of of bir of çekerim karsiki dag aglar Anam aglar Yüregim aglar Sen aglarmisin aglarmisin be...
  2. Doğuş - Babuba

Doğuş - Babuba

Sevdiğim iki gözüm ellere yar oldu ba bu ba Kara tren aramıza kara duman ekti de Gözgöre göre yazık eyyuba Buraları sevemedim gönül orada Yanıyorum tuz biber yarada Deli gönül eremedi eyvah murada Ölüyorum tuz biber yarada Gözlerimin karesi kırmızı nar oldu ba bu ba Meriçin azgın suyu aramıza girdi de Gözgöre göre yazık eyyuba Buraları sevemedim gönül orada Yanıyorum tuz, biber yarada Deli...
  3. Jeomagnetizmanın Doğuşu

Jeomagnetizmanın Doğuşu

Magnetik D ve I açılarının doğru olarak ölçümleri jeomagnetizma bilim dalının doğuşunda öngelişmelerdir ve dalın doğuşunu bir hekim olan Jilliam Gilbert (1540-1603) sağlamıştır. Gilbert, Maricourt'un deneylerini ele almış, sağlanan sonuçları önemle incelemiş, kendi yaratıcı gücünü de katarak dört ciltlik Latince yazılmış olan "De Magnet" adlı eserini meydana getirmiştir. De Magnet...
  4. Doğuş Bende yok SendeYok Şarkı Sözleri

Doğuş Bende yok SendeYok Şarkı Sözleri

doğuş, şarkı sözleri, yeni albüm, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. Doğuş Bende Yok Sende Yok Şarkı Sözleri Sizlerle Melekler :) Cilveli gülüşün fenaydı süzüşün Derin bakışına kandım Hep söz verişine tutmayıp gidişine Ben senin neyine inandım Cilveli gülüşün fenaydı süzüşün Derin bakışına kandım Hep söz verişine tutmayıp gidişine Ben senin neyine inandım...
  5. Benim Rahmim Doğuştan Ters Kısırlığa Neden Olur mu Diyenler Buraya

Benim Rahmim Doğuştan Ters Kısırlığa Neden Olur mu Diyenler Buraya

ters rahim ve gebelik,ters rahim ve hamilelik, Sevgili melekler aranızda rahmi ters olan böyle bir durumla karşılaşan arkadaşlar var mı..? Ben bu rahim tersliği nedir önceden bilmiyordum ben bir arkadaşım vesilesiyle öğrenmiştim.Bana demişti ki benim çocuğum olmazmış daha doğrusu doktoru ona öle söylemiş senin çocuğun olmaz demiş ama ben böyle bir şeye inanmıyorum sebebini de söyleyeyim...

Sayfayı Paylaş