gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Doksanlar Dizisi Atılay Uluışık Kimdir?

Konu, 'Biten Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu sayfa; Doksanlar Dizisi Atılay Uluışık Kimdir konusu hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, ekranlara gelmeye hazırlana yeni dizi Doksanlar'da rol alacak isimlerden birisi, bir dönem TV1'de yıllarca yayınlanan Bizimkiler dizisinin Ali'si Atılay Uluışık. İşte Uluışık hakkındaki bilgiler...

Gerçek Adı: Atalay Uluışık
    Doğumu: 09 Mart 1977, Ankara)

TRT'de 1989-2002 yılları arasında yayınlanan Bizimkiler dizisi ile tanınmıştır.

Eğitimi
    Yıldız Teknik Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Matematik Bölümü'nden 2000 yılında mezun olmuştur.

Kariyeri
    14 yıllık bir sürenin ardından 2002 yılında son bulan Bizimkiler dizisinde rol almaya başladığında 12 yaşındaydı. Ancak oyunculuk kariyeri 'Bizimkiler' dizisiyle değil, Ali Poyrazoğlu ile TRT'de oynadığı bayram skeçlerine dayanmaktadır. Dizi başladığı sırada Şehir Tiyatroları'nda da rol almaktaydı. Tiyatroya, dizi için istenen çocuk tarif edildiğinde Uluışık da Bizimkiler dizisinde rol almaya başladı. Atılay Uluışık, Balalayka Filmi'nde de rol aldı.

Doksanlar Dizisi Atılay Uluışık Kimdir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doksanlar Dizisi Ferhan Şensoy Kimdir?

Doksanlar Dizisi Ferhan Şensoy Kimdir?

Bu konu; Doksanlar Dizisi Ferhan Şensoy Kimdir hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Doksanlar dizisi yeni ve dinamik oyuncu kadrosuyla izleyicileri güldürmeye hazırlanıyor. Ünlü ve başarılı tiyatrocular Deniz Baykal ve Ferhan Şensoy'un kızları Ferhan Şensoy'un da yer alacağı diziyi merakla bekliyoruz...
  2. Doksanlar Dizisi Esra Dermancıoğlu Kimdir?

Doksanlar Dizisi Esra Dermancıoğlu Kimdir?

Bu konu; Doksanlar Dizisi Esra Dermancıoğlu Kimdir hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Doksanlar dizisi çok yakınlarda atv ekranlarında yer alacak. Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan isimlerden biri de Fatmagülün Suçu Ne dizisindeki yenge rolüyle dikkat çeken Esra Dermancıoğlu .. 1968 Doğumludur. Daha önce 3-4 dizide oynamışlığı vardir fakat ismini Fatma Gülün Şuçu Ne?...
  3. Doksanlar Dizisi Deniz Oral Kimdir?

Doksanlar Dizisi Deniz Oral Kimdir?

Bu konu; Doksanlar Dizisi Deniz Oral Kimdir hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, atv kanalında yepyeni bir komedi dizisi başlıyor. Birol Güven yapımcılığında ekranlara gelecek olan bu yeni dizi Doksanlar. Doksanlar dizisinde yer alan oyunculardan biri de başarılı tiyatrocu Deniz Oral.. 14 Ekim 1963 Doğumludur. Türk Sineması ve tiyatro oyuncusudur. Sahne sevgisi çok ufak...
  4. Doksanlar Dizisi Erol Köse Kimdir?

Doksanlar Dizisi Erol Köse Kimdir?

Bu konu; Doksanlar Dizisi Erol Köse Kimdir hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, son zamanlarda yaptığı çarpıcı açıklamalar ve şok haberlerle gündeme gelen yapımcı Erol Köse, artık dizi oyuncusu oluyor. Birol Güven'in son çalışması Doksanlar dizisinde oynaması için söz aldığı Erol Köse kimdir, bu sayfamızdan şöyle bir hatırlayalım... Erol Köse, 1965 yılında Asker emeklisi...
  5. Doksanlar Dizisi Ümit Erdim Kimdir?

Doksanlar Dizisi Ümit Erdim Kimdir?

Bu sayfa; Doksanlar Dizisi Ümit Erdim Kimdir konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yeni dizi Doksanlar çok yakında ekranlarımıza gelmek üzere hummalı bir çalışma içinde devam ediyor. Birol Güven'in yapımcılığını üstlendiği dizide Ümit Erdim de rol alacak. İşte Erdim hakkındaki bilgilerimiz.. Ümit Erdim 15 Haziran 1985 yılında Kocaeli doğumludur. İlkokul ve...

Sayfayı Paylaş