gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Doksanlar Dizisi Deniz Oral Kimdir?

Konu, 'Biten Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Doksanlar Dizisi Deniz Oral Kimdir hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, atv kanalında yepyeni bir komedi dizisi başlıyor. Birol Güven yapımcılığında ekranlara gelecek olan bu yeni dizi Doksanlar. Doksanlar dizisinde yer alan oyunculardan biri de başarılı tiyatrocu Deniz Oral..

14 Ekim 1963 Doğumludur. Türk Sineması ve tiyatro oyuncusudur. Sahne sevgisi çok ufak yaşlarında başlamıştı sürekli okulun tiyatro etkinlerinde yer alıyordu. 10 Yaşında Almanya'dan 'Bir Yar Gelir Bize' sinema filmi ile tanıştı tv ekranlarıyla. Lise ve Üniversite eğitimlerini memleketi Mersin'de tamamladı. Ailenin en son ferdi'dir. Deniz Oral'ın 3 Ağabeyi ve 1 Ablası vardir ablasıda tiyatrocudur. İlk tiyatro oyununu oyuncu eksikliğinden ablası oynatmıştır. Bir süre sonra sahnelerin sevilen çocuğu olan Deniz Oral tiyatro'da oynamaya devam etti. Ayrica başarılı oyuncumuz 15.Yıl Profesyonel olarak Futbol oynadı. Ondan sonra ankara'ya yerleşen Deniz Oral Ankara'da dublaj yapmaya başladı 7.Yıl ankara'da oturduk'dan sonra yeni bir proje için istanbula gitti ve istanbul'dan bir daha ayrılmadı. İstanbul'a geldikten sonra dizi teklifleri almaya başladı bir kaç dizide oynadıktan sonra sinema filmlerin'dede oynadı. Şimdi ise Doksanlar dizisinde oynamaya hazırlanıyor...

Doksanlar Dizisi Deniz Oral Kimdir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doksanlar Dizisi Derya Şensoy Kimdir?

Doksanlar Dizisi Derya Şensoy Kimdir?

Bu konu; Doksanlar Dizisi Derya Şensoy Kimdir hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, atv ekranlarının yeni komedi dizisi Doksanlar çok yakında yayında olacak. Dizi için sıfırdan bir mahalle inşa ettiren Birol Güven bu dizisiyle de iddialı. Bu sayfamızda dizi oyuncularından Derya Baykal ve Ferhan Şensoy'un kızlarından Derya Şensoy da rol alacak.. Ferhan Şensoy ve Derya...
  2. Doksanlar Dizisi Ferhan Şensoy Kimdir?

Doksanlar Dizisi Ferhan Şensoy Kimdir?

Bu konu; Doksanlar Dizisi Ferhan Şensoy Kimdir hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Doksanlar dizisi yeni ve dinamik oyuncu kadrosuyla izleyicileri güldürmeye hazırlanıyor. Ünlü ve başarılı tiyatrocular Deniz Baykal ve Ferhan Şensoy'un kızları Ferhan Şensoy'un da yer alacağı diziyi merakla bekliyoruz...
  3. Doksanlar Dizisi Esra Dermancıoğlu Kimdir?

Doksanlar Dizisi Esra Dermancıoğlu Kimdir?

Bu konu; Doksanlar Dizisi Esra Dermancıoğlu Kimdir hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Doksanlar dizisi çok yakınlarda atv ekranlarında yer alacak. Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan isimlerden biri de Fatmagülün Suçu Ne dizisindeki yenge rolüyle dikkat çeken Esra Dermancıoğlu .. 1968 Doğumludur. Daha önce 3-4 dizide oynamışlığı vardir fakat ismini Fatma Gülün Şuçu Ne?...
  4. Doksanlar Dizisi Atılay Uluışık Kimdir?

Doksanlar Dizisi Atılay Uluışık Kimdir?

Bu sayfa; Doksanlar Dizisi Atılay Uluışık Kimdir konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ekranlara gelmeye hazırlana yeni dizi Doksanlar'da rol alacak isimlerden birisi, bir dönem TV1'de yıllarca yayınlanan Bizimkiler dizisinin Ali'si Atılay Uluışık. İşte Uluışık hakkındaki bilgiler... Gerçek Adı: Atalay Uluışık Doğumu: 09 Mart 1977, Ankara) TRT'de 1989-2002 yılları...
  5. Doksanlar Dizisi Ümit Erdim Kimdir?

Doksanlar Dizisi Ümit Erdim Kimdir?

Bu sayfa; Doksanlar Dizisi Ümit Erdim Kimdir konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yeni dizi Doksanlar çok yakında ekranlarımıza gelmek üzere hummalı bir çalışma içinde devam ediyor. Birol Güven'in yapımcılığını üstlendiği dizide Ümit Erdim de rol alacak. İşte Erdim hakkındaki bilgilerimiz.. Ümit Erdim 15 Haziran 1985 yılında Kocaeli doğumludur. İlkokul ve...

Sayfayı Paylaş