gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Doksanlar Dizisi Esra Dermancıoğlu Kimdir?

Konu, 'Biten Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Doksanlar Dizisi Esra Dermancıoğlu Kimdir hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, Doksanlar dizisi çok yakınlarda atv ekranlarında yer alacak. Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan isimlerden biri de Fatmagülün Suçu Ne dizisindeki yenge rolüyle dikkat çeken Esra Dermancıoğlu ..

1968 Doğumludur. Daha önce 3-4 dizide oynamışlığı vardir fakat ismini Fatma Gülün Şuçu Ne? dizisinde duyurmuştur. Dizideki rölüne börünmeyi çok iyi bilen Esra Dermancıoğlu Fatma Gülün Şuçu Ne? dizisi yüzünden bir çok düşmanı olmuştu. Oyunculuğu okadar iyi :) Esra Dermancıoğlu Sanat tarihi mezunudur. Bir süre Derya Alabora'dan bir süre ders aldıktan sonra 'Sen Harikasın' dizisinde ilk deneyimini yaşamıştı. Ondan sonra kısa süreli olarak 'Avrupa Yakası' dizisinde oynamıştır. Şimdi ise Doksanlar dizisi için kendini hazırlıyor. Doksanlar dizisindeki rölünü açıkcası merak ettim. 'Birol Güven' Esra Dermancıoğlu hakkında açıklama yapacağını söyledi.

Doksanlar Dizisi Esra Dermancıoğlu Kimdir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mukaddes Yenge (Esra Dermancıoğlu) ile Röportaj

Mukaddes Yenge (Esra Dermancıoğlu) ile Röportaj

esra dermancıoğlu kimdir esra dermancıoğlu biyografi erkek mi nereli Mukaddes Yenge, Esra Dermancıoğlu, kimdir, resimleri, biyografisi, röportajı ile ilgili bilgiler Fatmagül'ün Suçu Ne dizisinde Fatmagül'ün yengesi Mukaddes'i canlandıran Esra Dermancıoğlu ile yapılan röportajı paylaşıyorum kızlar... ‘Fatmagül’ün Suçu Ne’ dizisiyle ismini duyuran Esra Dermancıoğlu özel hayatını ve...
  2. ''Umutsuz Ev Kadınları'' Dizisi Esra Sönmezer Kimdir

''Umutsuz Ev Kadınları'' Dizisi Esra Sönmezer Kimdir

umutsuz ev kadınları yeni oyuncusu songül öden yasemin esra sönmezer kimdir hayatı biyografisi resimleri hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Kanal D'de pazar akşamları yayınlanan esperate Housewives'ın Türk versiyonu olan Umutsuz Ev Kadınları dizisi seyirciden büyük beğeni topladı...Umutsuz Ev Kadınları dizisinde Yasemin karakterini canlandıran Songül Öden'in eski eşinin nişanlısı...
  3. Doksanlar Dizisi Derya Şensoy Kimdir?

Doksanlar Dizisi Derya Şensoy Kimdir?

Bu konu; Doksanlar Dizisi Derya Şensoy Kimdir hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, atv ekranlarının yeni komedi dizisi Doksanlar çok yakında yayında olacak. Dizi için sıfırdan bir mahalle inşa ettiren Birol Güven bu dizisiyle de iddialı. Bu sayfamızda dizi oyuncularından Derya Baykal ve Ferhan Şensoy'un kızlarından Derya Şensoy da rol alacak.. Ferhan Şensoy ve Derya...
  4. Doksanlar Dizisi Erol Köse Kimdir?

Doksanlar Dizisi Erol Köse Kimdir?

Bu konu; Doksanlar Dizisi Erol Köse Kimdir hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, son zamanlarda yaptığı çarpıcı açıklamalar ve şok haberlerle gündeme gelen yapımcı Erol Köse, artık dizi oyuncusu oluyor. Birol Güven'in son çalışması Doksanlar dizisinde oynaması için söz aldığı Erol Köse kimdir, bu sayfamızdan şöyle bir hatırlayalım... Erol Köse, 1965 yılında Asker emeklisi...
  5. Doksanlar Dizisi Ümit Erdim Kimdir?

Doksanlar Dizisi Ümit Erdim Kimdir?

Bu sayfa; Doksanlar Dizisi Ümit Erdim Kimdir konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yeni dizi Doksanlar çok yakında ekranlarımıza gelmek üzere hummalı bir çalışma içinde devam ediyor. Birol Güven'in yapımcılığını üstlendiği dizide Ümit Erdim de rol alacak. İşte Erdim hakkındaki bilgilerimiz.. Ümit Erdim 15 Haziran 1985 yılında Kocaeli doğumludur. İlkokul ve...

Sayfayı Paylaş