gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Doksanlar Dizisi Yeni Sezon 11. Bölüm Konusu

Konu, 'Biten Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

doksanlar yeni sezon, doksanlar 11.bölüm, doksanlar 11.bölüm konusu
    Sevgili melekler, yeni sezon bölümleriyle 4 eylül akşamı ekranlara gelmeye hazırlanan Doksanlar dizisinde bir süre önce rahatsızlığı sebebiyle sağ bacağı kesilen usta oyuncu Yalçın Menteş RAsim Abi rolüyle rol alacak. İşte yeni sezonun ilk bölümünün konusu...

doksanlar.jpg

Doksanlar Dizisi Yeni Sezon 11. Bölüm Konusu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Annem Dizisi /11. Bölüm Özeti

Annem Dizisi /11. Bölüm Özeti

Musa ile Zeynep’in kalbi kıpır kıpır Mehmet ile Süreyya’nın düğününde bir araya gelmek zorunda olan Musa ve Zeynep oldukça gergin bir gece geçirirler. İkisinin bir araya gelmesiyle tüm gözler o gece onlara döner ve herkes ikilinin ne yapacağını merak eder. Musa ile Zeynep, ikisinin de hiç beklemedikleri bir anda kendilerini dans ederlerken bulurlar. Musa da Zeynep de yıllardan sonra...
  2. Adanalı Dizisi 11.Bölüm Özeti

Adanalı Dizisi 11.Bölüm Özeti

maraz alinin dövmesi marazalininoyunları maraz ali dövmesi aliyi dövme oyunu ali döv Maraz Ali’nin beklenmedik sorusu üzerine İdil şok olur. Acaba nasıl bir tepki verecektir? Benzin İstasyonunu soyan adam, şans eseri benzincide bulunan Maraz Ali’nin aracına biner ve kaçmaya başlar. Bu sırada Adanalı ve İdil harekete geçer ve soyguncuyu kıskıvrak yakalar. Fakat Adanalı ve ekibi,...
  3. ''Fatmagül'ün Suçu Ne?''Dizisi Yeni Sezon Fragmanı 40.Bölüm

''Fatmagül'ün Suçu Ne?''Dizisi Yeni Sezon Fragmanı 40.Bölüm

fatmagülün suçu ne dizisi yeni sezon fragmanı 40.bölüm 8 eylül 2011 videosu ileilgili bilgiler burada melekler Akıllarda soru işaretleri bırakarak tatile giren ''Fatmagül'ün Suçu Ne?'' adlı dizinin 40.bölümünde neler olacak merak ediyor musunuz? O halde yeni sezonun ilk bölümünün fragmanını birlikte izleyelim :tik: http://www.youtube.com/watch?v=HOSKnTK6VW0
  4. Doksanlar Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

Doksanlar Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

Bu konu; Doksanlar Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Seksenler dizisinin ardından bir komedi dönem dizisi daha ekranlara geliyor; Doksanlar. Yine Birol Güven imzasını taşıyan Doksanlar dizisi gençlik ve çocukluk zamanları 90lı yıllara denk gelenler için hayli eğlenceli bir dizi olacak. İşte dizinin konusu hakkında bilgiler... Doksanlı yılları görmeyen genç...
  5. "Ben Buralarda Yeniyim" Dizisi Konusu

"Ben Buralarda Yeniyim" Dizisi Konusu

ben buralarda yeniyim dizisi ben buralarda yeniyim dizisi konusu Sevgili melekler, güzel oyuncu Nurgül Yeşilçay yepyeni bir diziyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. En son yayından kaldırılan Sultan adlı dizide izlediğimiz başarılı oyuncu bu kez Turkmax kanalında yyaına gelmeye hazırlanıyor. Yönetmen koltuğunda sevgilisi Tolga Çelik'in yer alacağı Ben Buralarda Yeniyim dizisi konusu şöyle......

Sayfayı Paylaş