gebe
  1. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

doktor ajdar

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında NuRoVSkİ tarafından paylaşıldı.

Ağzı yamuk bir kadın Ajdar'ı seyretmiş ve iyileşmiş.:D

ve devamı ........

Valla şaka değil, kendisi böyle söyledi. Araştırdık, soruşturduk, bir çok doktorla konuştuk, meğer Ajdar yalan söylemiyormuş. İşte Ajdar'ın iyi geldiği tespit edilen diğer hastalıklar...

Böbrek Taşı :

Ajdar, böbrek taşı ağrılarına da iyi geliyor. O zavallı taşlar Ajdar'ın şarkılarındaki rezonans sonucu parça pinçik oluyor, direkt mesaneye yürüyor, idrar yoluyla dışarı atılıyor. Yani Ajdar'la birlikte taş kırdırmak artık çok kolay

Migren :

Her türlü ağrı kesiciyi deneyen ama dayanılmaz başağrılarından kurtulamayan migrenlilerin imdadına da Ajdar yetişiyor. Daralıp genişleyen beyin damarları, Ajdar'ın sesini duyunca titreyip kendine geliyor, böylece ortada başağrısı maşağrısı kalmıyor.

Kısırlık :

Çocuğu olmayanlar artık eskisi kadar mutsuz değil. "Ya ilerde çocuğumuz olur da o da Ajdar gibi kendini şarkıcı, popstar falan sanırsa, sesi onun gibi olur da milleti canından bezdirirse" deyip hastalar çocuklarının olmamasına üzülmek yerine seviniyor.

Grip :

Ajdar'ın sesine, sanatçı duruşuna, şarkı adını verdiği garipliklere kim dayanabiliyor ki zavallı grip mikrobu dayansın. Sürekli Ajdar'ın şarkılarının çaldığı ortamlarda gezenler grip olmuyor. Çünkü grip mikrobu Ajdar'ı duyar duymaz mekanı terk ediyor. Grip ama gerçek!

Basur :

Ajdar'ı seyreden basur hastası hop oturup hop kalktığı için anüs bölgesindeki baloncukların belli bir süre sonra yok olduğu gözlemlenmiş.

Ajdar geleceğin doktoru...

2. necla

necla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: doktor ajdar
    :hhh: ellerine saglik

doktor ajdar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doktorlar

Doktorlar

Doktorlar İlk bakışta gayet sıradan gözüken ve içimizden birini izliyormuşuz gibi hissettiren genç doktor Ela ve onunla aynı zamanda , Türkiye'nin en ünlü ve en iyi hastanesinde eğitime başlayan bir grup genç cerrahın hikayesi. Ancak kahramanlarımızı tanıdıkça ve onların renkli , bir o kadar sıradışı hayatlarına tanık oldukça hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını anlarız.Hayatın...
  2. Binbir Gece Ajdar Version

Binbir Gece Ajdar Version

binbir gece binbir gece melek bin bir
  3. doktor

doktor

Anne yahut alim bir kimise, Hastanın yanına doktor girmesi onun iyileşmesine, sağlıklı birinin yanına girmesi hastalanmaya, Doktor, insan karakterinde saklı bulunan ve nefsin derinliklerinde bastırılan olumsuz özellik ve eğilimlerin ortaya çıkmasına, Dokktor oldUğun görmek ilim ehli yahut yönetici olmaya, Doktor bazen insanı rkasından çekiştiren birine, öğütleri etkili olan vaize, çöplüğe, kan...
  4. Ajdar [İki]

Ajdar [İki]

Ajdar bir , bu adam iki. Öyle bir sentez yapmış ki ne olduğumu şaşırdım. Neye benzemeye çalışmış dalga mı geçiyor. Gerçek mi anlamadım. 2 sene boyunca Michael Jackson kasetlerinden şarkıları ezberlemiş ve onun dans sitillerine çalışmış. Sonucunda da Türk Maykıl Jeksın çıkmış.
  5. Ajdar - Çıkıta Muz

Ajdar - Çıkıta Muz

İ�ürüp gibiyim şurup turp gibiyim turp turp2 ben ateş sen barut mmmm öptüm seni şapşup şapşup şapşup şapşup ha şap ha şüp şaja değil işte şurup krizlere girme beni unutup grup grup olalım grup ben hudut sen haydut gizli gizli gelme her derde deva şifasın şifa çok çektim cefa vitamini havuz ben küfte sen tuz aahh buz gibiyim buz buz ohhhh muz gibiyim muz muz çıkıta muz...

Sayfayı Paylaş