gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Doktor eşini öldürmek için kiralik katil tuttu

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Kalp cerrahı eşini öldürtmek isteyen hemşirenin planını, kiralık katilin vicdanı bozdu. 39 yaşındaki kalp cerrahı Oktay Ş. ile hemşire Süreyya Ş. 10 yıl önce evlendiler. Hemşire ve doktorun evlilikleri 2002’de çocuklarının dünyaya gelmesi ile perçinlendi. 2005’te ayrılmaya karar veren çift, 1.5 yıl önce başka evlere taşındı. İddiaya göre, mahkemede boşanma davaları süren çiftten hemşire Süreyya Ş., çocuğunun velayetini ve mirastan pay almak için kocasını öldürtmeyi planladı.
    Sevgilisi olduğu öne sürülen boyacı Ayhan Bahadır’a kocasını öldürtmek istediğini söyledi. İki sevgili birlikte plan yaptı. Hemşire cinayet için 70 bin lirayı gözden çıkarıp, cinayeti işleyecek kişi ya da kişilere verecekti. Sevgilisi de doktoru öldürme fikrini arkadaşı Metin Aras’a açtı. Aras da kuzeni Nizamettin Aras’a olayı anlattı.

Doktoru öldürmek için 70 bin lira teklif edilen Nizamettin Aras, kendisine fotoğrafı verilen doktoru aramaya başladı. Oktay Ş.’nin çalıştığı hastaneye giden zanlı, “Eşin seni öldürtmek istiyor” dedi. Kiralık katil olarak tutulduğunu söyleyen Aras, “Söylediklerimi ispatlayabilirim” diyerek görüşmeden ayrıldı.

10 yıllık eşinin kendisini öldürmek istediğini duyan doktor savcılığa suç duyurusunda bulundu. 4 kişi Fatih’te yakalandı. Hemşire ve sevgilisi iddiayı reddederken, Nizamettin Aras ise olayın doğru olduğunu söyledi. Aras, elindeki ses kaydını polise teslim ederek “Ben kimseyi öldürmek istemem” diye konuştu. İşlemleri tamamlanan 4 zanlı daha sonra adliyeye gönderildi. Polis, Nizamettin Aras’ın ses kaydını da savcılığa teslim etti.

Doktor eşini öldürmek için kiralik katil tuttu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Kuş Tut İçinden

Bir Kuş Tut İçinden

Bir sayı tut içinden Tuttum İkiyle çarp. Onbeş ekle. Sonra ikiye böl. Tuttuğun sayıyı çıkar bu sayıdan. Yedi buçuk kalır geriye. Yedi buçuğu al, dondurmacıya git. Vişneli bir dondurma ısmarla kendine. Bir renk tut içinden. Tuttum. İçindeki resmin gökyüzünü boya tuttuğun o renkle. sonra içine doğru eğil ve boyadığın resmi izle. Bir tren tut içinden. Tuttum. Bin o trene. Tren...
  2. doktorlar için kamyon arkası yazıları

doktorlar için kamyon arkası yazıları

DOKTORLAR İÇİN KAMYON ARKASI YAZILAR- Hatalıysam ahirette görüşelim -Kazancımız bilek zoru, Allahım sen bizi "Acil" basan hasta yakınlarından koru! -Aşıksan vur saza, hasta yakınları saldırıyorsa bas gaza -Bir sana doyamadım, bir de nöbet uykusuna… -Sen gökyüzünde bir güneşsin doğan, ben acilin çilekeşi uzman -Gaz, fren, şanzıman, bugün acil yoğun halimiz duman -Gözlerinin...
  3. TutSak...

TutSak...

Buyrun meleklerim, cok duygusal bir paylasim daha sizlerle...
  4. Eşlerinizin size karşı tutumu değiştimi?

Eşlerinizin size karşı tutumu değiştimi?

kadın erkek kavgası eşler arasında uyum merhaba kızlar eşlerinizle aranız nasıl? bazen erkeklerin ilgizliğinden şikayet eden arkadaşlarım oluyordu sizde durumlar nasıl?

Sayfayı Paylaş