gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

doktor hasta gifleri

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: doktor hasta gifleri

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

3. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: doktor hasta gifleri

[​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG][​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]kaynak:ezberim.com

doktor hasta gifleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 1 doktora 653 hasta

1 doktora 653 hasta

Türkiye’de modern anlamda tıp eğitiminin başlamasının 181’inci yıldönümü, bugün çeşitli etkinliklerle kutlanacak. Ancak Tıp Bayramı öncesinde yapılan araştırma, Türkiye’deki sağlık sistemini gözler önüne serdi. Türk Sağlık-Sen’in araştırma sonuçları şöyle: - Türkiye’de yaklaşık 108 bin doktor görev yapıyor. Bu doktorlardan 24 bin 43’ü uzman, 37 bin 614’ü pratisyen olmak üzere 61 bin 657...
  2. Petek Dinçöz - Hasta Ettin (Doktor Tavsiyesi)

Petek Dinçöz - Hasta Ettin (Doktor Tavsiyesi)

Sana verdiğim tavizlerin Yarısını kendime verseydim Hiç bir derdim kalmazdı benim Senin kadar kendimi sevseydim Süpürge ettim saçlarımı Kabullendim suçlarını Yerine ben içtim, sakinleştim İçmediğin ilaçlarını Hasta ettin sen beni hasta Hasta olan sendin aslında Yeni reçeteme seni yazmadı doktor Kullanma diyor onu bir daha asla
  3. Doktor Gifleri - Hemşire Gifleri - Hasta Gifleri

Doktor Gifleri - Hemşire Gifleri - Hasta Gifleri

doktor gifleri hasta gifleri hemşire hastalık hasta gif
  4. doktor,hasta,hemşire...

doktor,hasta,hemşire...

hemşire nasıl olabilirim nasıl hemşire olabilirim olurum tabu oyunu orkide meleğimizin konusudur,önemle duyurulur:):) Hasta klinikten içeri girer. Hemşire hastayı karşılar. Hemşire= Buyrun. nasıl yardımcı olabilirim? Hasta= Dolgu yaptıracaktım. Hemşire = Dişinize mi ? Ve herkes = :)))))) Hemşire doktorun yanına gelir.Elinde bir sağlık karnesi , bir de hastanın verdiği liste...
  5. Hastayım

Hastayım

Meleklerim günaydın bu sabah bulantı ve kusmayla uyandım halada bulantım devam ediyo ve çok halsizim bulantımın geçmesi için ne yapabilirim bana fikir verirseniz çok sevinirim

Sayfayı Paylaş