gebe
  1. gülgüzeli

gülgüzeli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

doktor kim?

Konu, 'Zeka Soruları' kısmında gülgüzeli tarafından paylaşıldı.

adamla oğlu arabada gidiyorlar.derin bi muhabbete daldıktan sonra adam kontrolu kaybedip kaza yapıyor ve ölüyor.çocugu asır yaralı hastaneye kaldırıyorlar ve acilen ameliyat olması lazım.doktoru çağurıyorlar,.doktor geliyor ortuyu kaldırıyor bi bakıyor ve şöyle diyor.ben bunu ameliyat edemem bu benim oğlum diyor. bu nasıl oluyor peki?

2. sehr_i sukut

sehr_i sukut Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    Ce: doktor kim?
    acuk ıpın ucunu verıversen abla da tahmın etsek ben anlamadım ama yasıkk banaa

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

hakkaten nasıl yav ben bunu biliyodum da cevabını unuttum

4. gülgüzeli

gülgüzeli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

ilk okuduğumda ben de biraz düşündüm ama cevap çok basit cevaplarınızı bekliyorum

5. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    ay bulamadım valla gül

6. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

hım annesidir ozaman babası öldüyse,dr annesidir

7. gülgüzeli

gülgüzeli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    evet cevap doğru tebrikler canım

8. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

la doğruya annesidir ben bunu biliyodum ama bulamadım iyimi

doktor kim? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doktorlar

Doktorlar

Doktorlar İlk bakışta gayet sıradan gözüken ve içimizden birini izliyormuşuz gibi hissettiren genç doktor Ela ve onunla aynı zamanda , Türkiye'nin en ünlü ve en iyi hastanesinde eğitime başlayan bir grup genç cerrahın hikayesi. Ancak kahramanlarımızı tanıdıkça ve onların renkli , bir o kadar sıradışı hayatlarına tanık oldukça hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını anlarız.Hayatın...
  2. doktor

doktor

Anne yahut alim bir kimise, Hastanın yanına doktor girmesi onun iyileşmesine, sağlıklı birinin yanına girmesi hastalanmaya, Doktor, insan karakterinde saklı bulunan ve nefsin derinliklerinde bastırılan olumsuz özellik ve eğilimlerin ortaya çıkmasına, Dokktor oldUğun görmek ilim ehli yahut yönetici olmaya, Doktor bazen insanı rkasından çekiştiren birine, öğütleri etkili olan vaize, çöplüğe, kan...
  3. Doktorlar dizisi

Doktorlar dizisi

İlk bakışta gayet sıradan gözüken ve içimizden birini izliyormuşuz gibi hissettiren genç doktor Ela ve onunla aynı zamanda , Türkiye'nin en ünlü ve en iyi hastanesinde eğitime başlayan bir grup genç cerrahın hikayesi. Ancak kahramanlarımızı tanıdıkça ve onların renkli , bir o kadar sıradışı hayatlarına tanık oldukça hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını anlarız.Hayatın tüm renkleri bu...
  4. Yandı Doktorlar

Yandı Doktorlar

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK), genel sağlık sisteminin tek finansörü haline geldi. 'Parayı veren kuralı koyar' ilkesi gereği, sağlık sistemiyle ilgili pek çok kritik karar da artık SGK tarafından alınıyor. İşte bu kapsamda alınan hayati kararlardan birisi de doktorların online olarak takip edilmesi. Önümüzdeki ay başında 110 bin doktorun kayıt altına alınmasıyla başlayacak yeni...
  5. Doktor Tavsiyesi

Doktor Tavsiyesi

Merhabalar arkadaşlar Antalya da kadın doğum için Kevser Ceylan hanıma giden veya bilgisi olan var mı? İsmini sürekli duyuyorum ve benimde bir doktorda karar vermem gerekiyor çünkü ailemizin neşesi yolda :).... Bilgisi olanlar benimle paylaşırsa çok mutlu olurum .

Sayfayı Paylaş