gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

doktor mustafa eraslan biyografisi istiyorum sizden

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar herkesin ağzında bir doktor mustafa eraslan diye bir isim var kimdir bu doktor mustafa eraslan bana biyografi bilgilerini verir misiniz.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Dr.Mustafa Eraslan Biyografisi

Dr. Mustafa Eraslan Hakkında Bilgi

7 Nisan 1963 yılında İstanbul’da doğdu. İlköğretim eğitimimi Kurtuluş İlköğretim Okulu’nda tamamladı. Ortaöğretim giriş sınavında derece yaptı. Lise hayatı boyunca masa tenisi ile ilgilendi. Liseden sonra Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne yerleşti. KATÜ Tıp Fakültesi’nden 1989 yılında “89 CC 5” diploma notu ile mezun oldu.

Bitkisel destek takviyeleriyle ilgili çalışmalara Farmakognozi uzmanı Mustafa Tekin’le beraber başlamıştır. Dr. Mustafa Eraslan yıllar süren çalışmalar sonucu ortaya çıkardığı ürünlerle alternatif çözümler üretiyor.

doktor mustafa eraslan biyografisi istiyorum sizden konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Mustafa Kemal olmak istiyorum

Ben Mustafa Kemal olmak istiyorum

Ben Mustafa Kemal olmak istiyorum O asil ruhtan kuşanmak,her zor göreve koşmak Ülkem için önceliğimi,yüce türk millettinin müdafası için Ben Mustafa Kemal olmak istiyorum Gözlerim sağanak sağanak seni aradı o acı haberi aldığım gün Görmeliydin kulaklarımda uğuldayan o kahpe kurşunun gözlerimden akşını Kara bir leke olarak yazıldı övüç dolu tarihimize dün Bu sözleri içim kan ağlayarak...
  2. Aşk istiyorum, sizde varmış

Aşk istiyorum, sizde varmış

. Dün akşamüzeri şehrin arka sokaklarına yolu düştü. Daracık sokakların hepside birbirine benziyordu, bir an için kayboldum sanıyor tam birine sormaya yeltenirken tanıdık bir kaldırım taşı yüzüne haykırıyordu nerede olduğunu… Kaldırım taşları adeta onunla konuşuyordu, birkaç kere daha kaybolmuştuda ona nereden gelip nereye gitmekte olduğunu hep onlar fısıldamıştı gizliden gizliye… Bu ıssız...
  3. Doktor Mustafa Eraslan Kimdir bilen var mı

Doktor Mustafa Eraslan Kimdir bilen var mı

bizim iş yerinde ki arkadaşlardan duydum Doktor Mustafa Eraslan diye bir dr varmış çok övüyorlar acaba Doktor Mustafa Eraslan Kimdir bilen var mı bana da yazsın ya:S
  4. Mustafa Sandal Bi Git Bakalım Sözleri istiyorum sizden

Mustafa Sandal Bi Git Bakalım Sözleri istiyorum sizden

Merhaba arkadaşlar ben sizden Mustafa Sandal Bi Git Bakalım Sözleri yazmanızı rica ediyorum şimdiden çok tşk ederim.
  5. sizden fikir almak istiyorum???

sizden fikir almak istiyorum???

yaz için böyle rahat giyip çıkmalık tişörtlerden istiyorum bildiğiniz güzel bir site var mı? tabi fiyat olarak uygun olsun istiyorum? http://modatshirt.com/collections/kadin-tisort bu siteyi buldum alışveriş yapan var mı?

Sayfayı Paylaş