gebe
  1. BUSESU07

BUSESU07 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3

Doktor Tavsiyesi

Konu, 'Doğum ve Doğum Çeşitleri' kısmında BUSESU07 tarafından paylaşıldı.

Merhabalar arkadaşlar Antalya da kadın doğum için Kevser Ceylan hanıma giden veya bilgisi olan var mı? İsmini sürekli duyuyorum ve benimde bir doktorda karar vermem gerekiyor çünkü ailemizin neşesi yolda :).... Bilgisi olanlar benimle paylaşırsa çok mutlu olurum .

TİTAN bunu beğendi.
Doktor Tavsiyesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doktorlar

Doktorlar

Doktorlar İlk bakışta gayet sıradan gözüken ve içimizden birini izliyormuşuz gibi hissettiren genç doktor Ela ve onunla aynı zamanda , Türkiye'nin en ünlü ve en iyi hastanesinde eğitime başlayan bir grup genç cerrahın hikayesi. Ancak kahramanlarımızı tanıdıkça ve onların renkli , bir o kadar sıradışı hayatlarına tanık oldukça hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını anlarız.Hayatın...
  2. Petek Dinçöz - Hasta Ettin (Doktor Tavsiyesi)

Petek Dinçöz - Hasta Ettin (Doktor Tavsiyesi)

Sana verdiğim tavizlerin Yarısını kendime verseydim Hiç bir derdim kalmazdı benim Senin kadar kendimi sevseydim Süpürge ettim saçlarımı Kabullendim suçlarını Yerine ben içtim, sakinleştim İçmediğin ilaçlarını Hasta ettin sen beni hasta Hasta olan sendin aslında Yeni reçeteme seni yazmadı doktor Kullanma diyor onu bir daha asla
  3. Anadolu yakası doktor tavsiyesi

Anadolu yakası doktor tavsiyesi

Gebelikte doktor kontrolleri Gebelikte doktor seçimi Merhaba arkadaşlar; Hamilelik sürecinde doktor seçimi çok önemli sizin gidip memnun kaldığınız doktor bilgilerinide paylaşalım ben kozyatagı central hospıtal hastanesinde doktor başak sel ile doğumumu gerçekleştirdim ve okadar çok memnun kaldımkı onun sabrı güleryüzü ve en öenmlisi sakinliği bana çok iyi geldi Sezeryan da ise...
  4. Kadın Doğum için Hastane ve Doktor Tavsiyesi Rica Ediyorum lütfen!

Kadın Doğum için Hastane ve Doktor Tavsiyesi Rica Ediyorum lütfen!

slm kızlar ; Biliyorsunuz ki bebek için tedavi görüyorum ama kendi doktoruma gitmek istemiyorum yaşım genç kendiliğinden olur diye oyalayıp duruyor beni :tsk: bende başka doktora gitmeye karar verdim bir kaç doktora gittim ama memnun kalmadım hala da araştırıyorum istiyorum ki bir doktor olsun doğuma kadar hatta hep benim olsun ilgilensin benle istiyorum sizin bana önereceğiniz doktor ve...
  5. Antalyada infertilite alaninda uzman doktor tavsiyesi olanlar...

Antalyada infertilite alaninda uzman doktor tavsiyesi olanlar...

Kamu hastanesi veya özel farketmez infertilite tedavisinde memnun oldugunuz,tavsiye edeceginiz isimlere ihtiyacim var hanımlar.

Sayfayı Paylaş