doktor ve hamile kadınlar arsındaki komik diyaloglar

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    hamile karılar komik karılar hamile karilar
    SORU : 35'ten sonra çocuk yapmak doğru mudur?
    CEVAP : Hayır, 35 tane yeterli görünüyor.

SORU : Bebeğin cinsiyetini öğrenmek için en güvenilir yöntem nedir?
    CEVAP : Doğurmak.

SORU : Doktorum bana doğum yaparken hissedeceğim şeyin acı değil sadece normal bir baskı olacağını söyledi, bu doğru mu?
    CEVAP : Tabii, bakınız meteoroloji uzmanları da kasırgayı normal bir doğa olayı olarak tanımlar.

SORU : Bebeğimiz geçen hafta dünyaya geldi. Karım ne zaman kendini yeniden iyi hissetmeye ve normal davranmaya başlayacak?
    CEVAP : Çocuklar ayrı eve çıktıkları zaman.

SORU : Kocam külot yerine boxer don giyerse hamile kalma olasılığım artar mı?
    CEVAP : Evet, ama bir şey giymezse daha çok şansınız olur.

SORU : Tam olarak ne zaman hamile kaldığımı nasıl bilebilirim?
    CEVAP : Yılda bir kere aaa yaparak.

SORU : En sık karşılaşılan aşerme hangisidir?
    CEVAP : Erkekler için, hamile olanın yerinde olma isteği.

SORU : Ben ve kocam çok çekiciyizdir. Eminim bebeğimiz de reklamlara çıkmak için yeterince güzel olacak. Bu konuyla ilgili olarak kiminle bağlantı kurabiliriz?
    CEVAP : Terapistinizle.

SORU : Kusmalarımın hamileliğin sabah bulantılarından mı yoksa grip olduğumdan mı kaynaklandığını nasıl bilebilirim?
    CEVAP : Eğer gripseniz iyileşirsiniz.

SORU : Hamile kaldığımdan beri göğüslerim ve hatta ayaklarım bile büyüdü. Hamilelikte küçülen bir şey var mı?
    CEVAP : Evet, mesaneniz.

SORU : Hamile kaldığımdan beri kızarmış soğan halkaları olmadan yatağa girmez oldum. Bu aşerme normal mi?
    CEVAP : Onlarla ne yaptığınıza bağlı.

SORU : Hamileliğim ilerledikçe, yabancılar bana daha çok gülümsemeye başladı. Neden?
    CEVAP : Çünkü onlardan daha şişmansınız.

SORU : Hamileliğin son zamanlarındaki aaa, hangi şartlarda doğumu başlatır?
    CEVAP : Kocanız ile başka bir kadın arasında olursa.

SORU : Doğum hemoroid sebebi olabilir mi?
    CEVAP : Doğum, bahane bulmak istediğiniz her şeyin sebebi olabilir.

SORU : Anne sütünü saklamak için en uygun yer neresidir?
    CEVAP : Göğüsleriniz.

SORU : Meme pompalarının güvenli bir alternatifi var mı?
    CEVAP : Evet, bebek dudakları.

SORU : Bir bebeğin dişli doğması ne anlama gelir?
    CEVAP : Bebeğin annesinin bebeği emzirme ile ilgili planlarını tekrar gözden geçirmek isteyebileceği anlamına.

SORU : Bebeği sütten ne zaman kesmek gerekir?
    CEVAP : Dişleri çıkmaya başladığında.

SORU : Bir anne emzirirken hamile kalabilir mi?
    CEVAP : Evet, ama önce bebeği memeden ayırıp uykuya yatırırsanız işiniz daha kolay olur.

SORU : Atılan çocuk bezlerine ne oluyor?
    CEVAP : Kimyasal bir savaş durumunda kullanılmak üzere Orta Batı'da bir siloda toplanıyorlar. !

:hhh::hhh::hhh:

2. sermin

sermin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: doktor ve hamile kadınlar arsındaki komik diyaloglar

SORU : Bebeğin cinsiyetini öğrenmek için en güvenilir yöntem nedir?
    CEVAP : Doğurmak. :haha::haha::haha:

3. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: doktor ve hamile kadınlar arsındaki komik diyaloglar

:hhh::hhh::hhh:

doktor ve hamile kadınlar arsındaki komik diyaloglar konusuna benzer içeriklerimiz
  1. tvden komik diyaloglar

>Mustafa Denizli'nin ATV de bizim stadyumu sunduğu dönemdeki >hakemliği yeni bırakan Erman Toroğlu'nu anons ederken >"tartışmasız Türkiye'nin en büyük düdüğü" demesi Erman Toroğlu'nun >afallaması. > > ----- >Bir Cevizkabuğu programı, konuk Zekeriya Beyaz >ZB: Şimdi, sayın cevizkabuğu... >HC: Cevizoğlu efendim. > > ------ >Reha muhtar telefondaki...
  2. komik diyaloglar:)

1-adam telefondadir - alo - alo - meteoroloji mi - evet - allah belanızı versin! - hoppalaa...n'oluyoruz yav? - bu ne sıcak kardesim? - biz sadece olcuyoruz beyefendi - kac derece simdi? - 38 - hay allah belanizi versin! 2-ruh ve sinir hastalıkları hastanesinin önü.. doktor- bugün nurullah arkadaş andımızı okuyacak.. nurullah-türküm! topluluk- türküm! n- deliyim! t- deliyim! n-...
  3. Komik Diyaloglar

1-adam telefondadir - alo - alo - meteoroloji mi - evet - allah belanızı versin! - hoppalaa...n'oluyoruz yav? - bu ne sıcak kardesim? - biz sadece olcuyoruz beyefendi - kac derece simdi? - 38 - hay allah belanizi versin! 2-ruh ve sinir hastalıkları hastanesinin önü.. doktor- bugün nurullah arkadaş andımızı okuyacak.. nurullah-türküm! topluluk- türküm! n- deliyim! t- deliyim! n- çelişkenim!...
  4. Komik diyaloglar

Temsilci : Esinizin cep telefonu numarasini alabilir miyim? - Müsteri : su anda hatirlayamadim ama valla sizin karsinizda kendimi mal gibi hissettim simdi. --------------------------------------------------------------------- - Temsilci : Annenizin evlenmeden önceki soyadini ögrenebilir miyim? - Müsteri : Benim anamin bir ayagi çukurda,kizligi mi kaldi? - Temsilci : Medeni...
  5. Minibüslerde yaşanan komik diyaloglar

Minibüslerde yaşanan komik diyaloglar:D:D:D:D Yolcu müsait bi yerde inmek ister ama dili sürçer: - Şoför bey mübarek bi yerde inebilir miyim? - Şu ilerdeki caminin önünde bırakayım teyze seni...:haha: ............ ......... ......... ......... ......... ......... ......... ......... ......... ..... Oğlum bu Eminönü'nden geçer mi? - Yok teyze biz Taksim'e çıkıyoruz. - Hah tamam oğlum siz...

Sayfayı Paylaş