gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Doktorlar” dizisinin “suat”ı bekir aksoy ile “zenan”ı melike güner ayrıldılar

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

melike güner bekir aksoy bekir aksoy melike güner evlendi ve evlendi doktorlar zenan hamile GERÇEK HAYATTA AYRILDILAR

“DOKTORLAR” DİZİSİNİN “SUAT”I BEKİR AKSOY İLE “ZENAN”I MELİKE GÜNER, İKİ YIL ÖNCE DİZİDEKİ BİRLİKTELİKLERİNİ ÖZEL HAYATA DA TAŞIMIŞLAR VE EVLİLİK PLANLARI YAPMAYA BAŞLAMIŞLARDI.

Yoğun bir tempoda çalıştıkları için bir türlü evlenemediklerini söyleyen çift, ilişkilerini geçtiğimiz günlerde bitirdi. Dizide Aksoy’la evli olan ve bebek bekleyen Güner, gerçek yaşamda ise evliliğe hazır olmadıkları için bu kararı aldıklarını açıkladı. Arkadaşlıklarını sürdürdüklerini belirten çift, ayrılıklarına kesinlikle üçüncü bir kişinin neden olmadığını belirtti.

gecce.com

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 6 Ekim 2009
  2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Doktorlar” dizisinin “suat”ı bekir aksoy ile “zenan”ı melike güner ayrıldılar
    hmm..çok yakışıyorlar birbirlerine ama ayrılmasalardı keşkem

3. Vijdan

Vijdan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Doktorlar” dizisinin “suat”ı bekir aksoy ile “zenan”ı melike güner ayrıldılar

Bunlardamı aşıktı birbirine?:hhh: Başka ne beklenir ki?

4. queenn

queenn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    üzüldüm yakısıolardı onlar bence ama dizinin devamında baslar belkı tekrardan bellı olmaz

5. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Yakışıyolar ya tüh üzüldüm

6. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    ana.! çıkıolarmıydıkı acepp valla ben okadr izledıgım halde şimdi ögreniorum ..:S

7. hayranı

hayranı Forum Okuru

zenan suat reva bebek
    ben zenan vesuatı hayranıyım onları çok seviyorum ayrılmasınlar

8. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    ben suatı daha cok seviyommmmm

9. sessizprenses

sessizprenses Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    :O onlar sevgili miydii :O

10. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

keşke ayrılmasalardı yaa ben onları çooooooooooooook seviyorum

11. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    ayy çoook yazık olmuş beee!!! ikiside çok yakışıyodu birbirlerine tüüühh....:S

12. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa onlar ne zaman sevqili oldurlar ki ayrinsinlar vay bee sevgili oldular bir bana soylemedklet haaaaa inanmiyoooorum

13. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bncede yakısıyolardı keske ayrılmasalardı

14. suat zenan

suat zenan Forum Okuru

ewt bende onları ölesiye coooookkk seviyorum ama bu haberi duyunca cok üzüldüm :(

15. zenan ve suat

zenan ve suat Forum Okuru

keşke ayrılmasalar birbirlerine çokkkkkkkk yakışıyolar birleşseler ne de ii olur demi arkadaşlar

Doktorlar” dizisinin “suat”ı bekir aksoy ile “zenan”ı melike güner ayrıldılar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bekir aksoy

bekir aksoy

Gerçek Adı : Bekir Aksoy Doğum Tarihi : 18 Mart 1969 Doğum Yeri : Ankara Eğitimi : Lisans 1992 Yılında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunu.19-20 yaşında iken konservatuvarın ilk yılında Devlet Tiyatrosu'nda Cüneyt Gökçer ile beraber "Damdaki Kemancı" oyununda küçük bir rol oynadı. Sonra Haluk Kurtoğlu ile "Tohum ve Toprak"ta yine küçük bir rolü oldu....
  2. (dr. Zenan) melike güner

(dr. Zenan) melike güner

dr zenan doktor zenan melike güner ayak ve suat
  3. Bekir AksoY

Bekir AksoY

18 Mart 1969 Ankara doğumlu.İstanbulda yetişmiş olup; emniyet mensubu bir babanın çocuğu. Ailesindeki sanat yatkınlığı üzerine; futbolcu olmayı çok isterken annesi ve babannesinin ısrarlarıyla sahneye adım atmış bir oyuncu. 1992 Yılında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunu.19-20 yaşında iken konservatuvarın ilk yılında Devlet Tiyatrosu'nda Cüneyt Gökçer ile beraber...
  4. Doktorlar dizisinin güzel oyuncusu Melike Güner resimleri

Doktorlar dizisinin güzel oyuncusu Melike Güner resimleri

doktorlar dizi oyuncuları isimleri doktorlar dizisi oyuncuları isimleri dizisinin oyuncularının oyuncularının Son yıllarda yıldızı parlayan oyunculardan biride şüphesiz ki Melike Güner Büyük bir hayran kitlesi olan sanatçının doktorlar dizisiyle birlikte bu hayran kitlesini daha da çoğalttığı görülüyor Sanatçının tüm hayranları için şimdi güzel yıldızın birbirinden güzel resimlerini...
  5. Bekir Aksoy sevgilisi ile tatil keyfinde

Bekir Aksoy sevgilisi ile tatil keyfinde

bekir aksoy bekir aksoy ve sevgilisi un sevgilisi alex aksoyun yeni bekir aksoy, sevgilisi, kim, alex, menisküs ameliyatı, sonrası, tatilde, resimleri, haberleri sizler için geliyor arkadaşlar Geçtiğimiz günlerde menisküs ameliyatı olan, yakışıklı oyuncu Bekir Aksoy, sargıları alınınca soluğu tatilde aldı ve sevgilisi Alex'inde gelmesi ile keyfi ikiye katlandı Melek'lerim. Ne diyelim;...

Sayfayı Paylaş