gebe
  1. almira

almira Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Doktorlar ameliyatta kavgaya tutuşunca... :)

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında almira tarafından paylaşıldı.

Sırbistan’ın başkenti Belgrad’da, apandisit ameliyatında kavgaya tutuşan iki cerrah, kozlarını dışarıda paylaşmak için hastayı bırakıp ameliyat odasını terk etti. Politika gazetesinin haberine göre, Spasoje Raduloviç adlı cerrah ameliyatı yaparken, cerrah Dragan Vukaniç odaya girerek bir söz sarfetti. Bunun üzerine iki cerrahın kavgaya başladığını anlatan anteztezi uzmanı, "Bir ara Vukaniç ameliyatı yapan doktorun kulağını çekti, yüzüne tokat attı ve dışarı çıktı" dedi.
    Doktor Raduloviç’in, Vukaniç’in ardından ameliyatı bırakıp dışarı çıkması üzerine kavga iyice kızıştı ve dudak yarılması, diş ve parmak kırılması ve diğer yara berelerle sona erdi.
    Bu esnada ameliyat, asistan doktor tarafından başarıyla tamamlandı.

Doktorlar ameliyatta kavgaya tutuşunca... :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doktorlar

Doktorlar

Doktorlar İlk bakışta gayet sıradan gözüken ve içimizden birini izliyormuşuz gibi hissettiren genç doktor Ela ve onunla aynı zamanda , Türkiye'nin en ünlü ve en iyi hastanesinde eğitime başlayan bir grup genç cerrahın hikayesi. Ancak kahramanlarımızı tanıdıkça ve onların renkli , bir o kadar sıradışı hayatlarına tanık oldukça hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını anlarız.Hayatın...
  2. Ebru Gündeş - Tutuştu Yüreğim

Ebru Gündeş - Tutuştu Yüreğim

Nereden rastladı gözlerim sana Görecek başka bir göz yokmuş gibi Bilmem ki ben nasıl yar dedim sana Diyecek başka bir söz yokmuş gibi Tutuştu yüreğim yandıkça yandım Sayende günahı sevaptır sandım Kalkıpta ben nasıl kapını çaldım Gidecek başka yer yokmuş gibi Göz ardı ettin hep duygularımı Sona erdirmedin korkularımı Sana bağlamıştım umutlarımı Tutacak başka bir dal yokmuş gibi
  3. doktor ameliyatta

doktor ameliyatta

Doktor Kaan, kankası Necmi'yi bayıltmadan açık kalp ameliyatı yaparken; -heyecan var mı heyecan -olmaz olur mu abi, yusuf yusuf yani -bi şey olmaz, sana en cix ameliyatımı yapcam -ameliyatın cixi mi olur? -sana özel buayaklarım tavana bağlı şekilde ameliyat etcem seni, tarihe geçcez olm -neee ! manyak mısın yaa? olmuyom abi ben ameliyat falan -şaka olm şaka -ameliyat öncesi adamın...
  4. Kavga!!!

Kavga!!!

Ya günlük valla kafayı yiyicem.Ya eski Türk filmlerini izlemekten usandım artık.Kendimi bazen türkan şoray bazende ayşecik sanıyorum.Bunun en büyük sebebi eşimmmm:sinir: Ya artık izlemek istemiyorum şiştim.Kulağımda bitmek bilmeyen bir adile naşit kahkahası(rahmetle anıyorum)ve birşey sorulduğunda şaban gibi(kemal sunal rahmetle anıyorum)e eevettt diyorum.Kadir inanır gibi bakış attığımı...
  5. İllere göre estetik burun ameliyatı yapan doktorlar

İllere göre estetik burun ameliyatı yapan doktorlar

Bu konu ;İllere göre estetik ameliyatı yapan doktorlar,en iyi estetik burun ameliyatı yapan doktorlar hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili üyeler,sizde burun yada vücudunuzun her hangi bir bölgesine estetik operasyon yaptırmak isterseniz,Sizlere kolaylık olsun diye,illere göre estetik doktorlarını bir araya getirdik.Türkiye de en çok burun estetiği ameliyatı olduğundan ,burun...

Sayfayı Paylaş