Doktorlar Dizisinin Elası Yasemin Ergene resimleri

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye

doktorlardaki elanın gerçek adı elanın gelinliği doktorlardaki gelinliği doktorlar dizisindeki gerçek adı doktorlar dizisi Doktorlar dizisiyle adını duyuran güzel oyuncu Yasemin Ergene en güzel pozlarıyla sizlerle melişlerim :tik:

Son düzenleme: 17 Eylül 2008
  2. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye

Cevap: Doktorlar Dizisinin Elası Yasemin Ergene resimleri
    teşekkürler resimler için

3. *jellibon*

*jellibon* Yeni Üye

çook asil bir duruşu var

4. ece_ece

ece_ece Yeni Üye

çok tatlı biri

5. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

Yasemin Ergeneye basarilar dilerim

6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sevmegin degeri

slm ben sadece sizi çok seven sevirciniz ben sizi kutsi çok yakıştırıyorummmmmmmmmmmmmmm
    ve sen çok tatlı birisin canımmmmmmmmmm benim

canım içleri tatlı cadı

7. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye

güzel kız allah var :D allah sahibine bağışlasın emeğine sağlık cnm :)

8. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

süper bi dizi resmen hayran kaldım ela <3 levent

9. eylül özbek

eylül özbek Forum Okuru

ela seni çok seviyorum en sevdiğim kişi sennsin

10. senı cok sevıyorum ela hayranın

11. hayranınız edadan

hayranınız edadan Forum Okuru

ela seni çok seviyorum

12. irem meri

irem meri Forum Okuru

yasemin seni çok seviyorum

13. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yaseminin en büyük hayranı

ben bukadar güzel bu kadar tatlı birisini görmedim ı love you seni seviyorum :)

14. yasemin hayrnı

yasemin hayrnı Forum Okuru

yasemin(doktorlar dizisindeki ela)

eğer elayla yani gerçek ismi olan YASEMİN ERGENE ile konuşmak istiyorsan yaseminin kendisine ayit resmi sitesi var adı yaseminergene.net googleye yaz orda çıkar. üye ol.ben oldum hatta yasemin ergeneyle samimi olduk.tavsiye ederim arkadaşlar.bende onun büyük bir hayranı oldum :D

15. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ela senin tarzını cok beniyorum sen benim icin senin tahmin edemiceğin kadar özelsin bunu bilmeni isterim

Doktorlar Dizisinin Elası Yasemin Ergene resimleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Yasemin ergene resimleri

yasemin ergene resimleri yasemin ergene ayakları ayak ergenenin resimleri kıyafetleri
  2. Yasemin Ergene

yasemin ergene hamile yasemin ergene makyajı hamile mi gözleri makyajsız hali Doktorlar dizisinin güzel Elası.. Yasemin Ergene'nin oyunculuğuna zaten laf yok :) Çok güzel ve başarılı bir oyuncu olacağına eminim. Kendisine başarılar diliyorum :) Burdaki vücudu aynı ben :D zayıf bişeyiz ikimiz de :D
  3. Doktorlar dizisinin güzel oyuncusu Melike Güner resimleri

doktorlar dizi oyuncuları isimleri doktorlar dizisi oyuncuları isimleri dizisinin oyuncularının oyuncularının Son yıllarda yıldızı parlayan oyunculardan biride şüphesiz ki Melike Güner Büyük bir hayran kitlesi olan sanatçının doktorlar dizisiyle birlikte bu hayran kitlesini daha da çoğalttığı görülüyor Sanatçının tüm hayranları için şimdi güzel yıldızın birbirinden güzel resimlerini...
  4. Yasemin Ergene Kimdir?

yasemin ergene, kimdir, hayatı, biyografisi, çalışmaları, filmleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Dizilerden aşina olduğumuz oyuncu Yasemin Ergene'nin hayatıyla ilgili ayrıntılar şöyle; Doğum Yeri : Almanya Doğum Tarihi : 22 Ocak 1985 Eğitimi : Sanat Merkezi Lise öğrenimini Tekirdağ'ın Mürefte köyünde tamamladıktan sonra Müjdat Gezen Sanat Merkezi tiyatro...
  5. Yasemin Ergene Evleniyor!

yasemin ergene evleniyor yasemin ergene ne zaman evlendi yasemin ergene, evleniyor, ne zaman, kiminle, nerde, resimleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Ekranların sevilen yüzlerinden oyuncu Yasemin Ergene de evleniyor! “Doktorlar” dizisiyle adını duyuran oyuncu Yasemin Ergene (25) 5 yıldır birlikte olduğu Anadolu Holding’in veliahtı İzzet Özilhan’la (29) evlilik...
  6. Yasemin Ergene evlendi

yasemin ergenenin düğünü yasemin ergene düğünü ergene düğün düğün fotoğrafları kimle evli yasemin ergene evlendi, kimle evlendi, kiminle evlendi, kimle evli, düğünü, eşi, kocası, eşinin adı, izzet özilhan, resimleri, haberleri ve dahası burada arkadaşlar "Doktorlar" adlı dizi ile tanıdık bir çoğumuz onu. Başarılı ve güzel oyuncu Yasemin Ergene, 5 yıllık süren ilişkisini evlilikle...
  7. Yasemin Ergene'nin Bebeği

yasemin ergene hamile 4 aylık gebe görüntüleri göbeği büyüdü büyüyen karnı 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler Temmuz ayında cemiyet hayatından İzzet Özilhan ile hayatlarını birleştiren Yasemin Ergene'nin büyüyen karnı gözlerden kaçmıyor melekler :) Geçtiğimiz gün Kanyon alışveriş merkezinde kameralara yakalanan Yasemin Ergene alışveriş turundaydı. ''İffet'' dizisinde rol alan oyuncu...
  8. Yasemin Ergene hamilelik fotoları

yasemin ergene hamile yasemin ergene eşi yasemin ergene kocası yasemin ergene hamilelik fotoları yasemin ergene bebeği yasemin ergene doğum yaptı mı haberleri burada arkadaşlar. Onu Doktorlar adlı dizide kendi halinde iyi niyetli ve güzel bir doktor rolünde tanıdık bir çoğumuz. Kim mi o; elbette ki güzel oyuncu Yasemin Ergene... Geçtiğimiz günlerde objektiflere yakalanan Yasemin Ergene hamile...
  9. Yasemin Ergene'nin annelik heyecanı

Kaan Han ile Emine Hataylı, önceki gün görkemli bir düğünle evlendi. Yasemin Ergene’nin basına poz verirken minik el çantasıyla karnını kamufle etmeye çalışması dikkatten kaçmadı. Düğünün konukları arasında İzzet Özilhan-Yasemin Ergene çifti de vardı. Yaklaşık 6.5 aylık hamile olan Ergene’nin basına poz verirken minik el çantasıyla karnını kamufle etmeye çalışması dikkatten kaçmadı.
  10. Yasemin Ergene Kimdir, Resimleri ve dahası burada melekler

Yasemin Ergene Hayatı ve Fotoları Yasemin Ergene Biyografisi Günümüz de Huzur Sokağı dizisi ile gündeme gelen Kutsi ile başrolleri paylaştığı Doktorlar dizisiyle tanıdığımız Yasemin Ergene kimdir bu yazımızda daha iyi öğreneceğiz Melek'lerim. Ünlü oyuncunun hayranları için Yasemin Ergene biyografisi hakkında bilgiler sunuyor ve ayrıca, Yasemin Ergene resimleri de aktarıyoruz bu sayfamızda....

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. doktorlarin elasi

,
  2. doktorlar dizisinin elası

,
  3. doktorlardaki elanin kizi

,
  4. doktorlar dizisi ela gerçek adı,
  5. Dotorlar dızısı fotografları,
  6. doktorlar dizisinin elasi nasıl dogum yapti,
  7. doktorlar ela nın kizlarinin fotograflari,