gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

doktorlar olmasaydı neler olurdu

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Doktorlar olmasaydı neler olurdu arkadaşlarım ?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

doktorlar olmasaydı neler olurdu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. derimiz olmasaydı ne olurdu?

derimiz olmasaydı ne olurdu?

Deri bedeni bütünüyle sarar. Ağız, burun, anüs gibi doğal deliklerde mukoza adı verilen, yapısı deriye benzeyen ama daha ince bir tabaka ile birleşir. Dudaklarımızın renginin yüzümüzden farklı, biraz daha kırmızımsı olmasının da nedeni budur. Dudaklarımız yüzümüzdeki derimizin bir parçası değil sindirim ve solunum sistemimizin bir parçası olan ağzımızın dışa dönük devamıdır. Vücudun hayati...
  2. Doktor Azeri Olursa

Doktor Azeri Olursa

- Gelesen! - Selam doktor bey! - Salam... Sabahın hayır! (Selam. İyi sabahlar) - Ne salamı? Kızımı muayeneye getirdim. - Gızım, sen yahşi birine ohşayırsan! (Kızım sen iyi birine benziyorsun.) - Neee! Kızım kimi okşuyormuş? - Vallahi kimseyi okşamıyorum baba! - Sus kız! Koskoca doktor yalan mı söyleyecek? Ellerindeki pişikten anladı herhalde! - Pişik ele degel kucağa yaraşır. (Kedi...
  3. doktor azeri olursa

doktor azeri olursa

Tık, tık, tık... - Gelesen. - Selamlar doktor bey. - Salam. Sabahın heyır. ( Selam, iyi sabahlar). - Sabahları salam yasak mı diyosunuz? Biz nerden bulalım salamı doktor bey? Neyse zaten hasta olan kızım. Bir muayene ederseniz. - Gızım sen yahşi birine ohşayırsan. ( Kızım sen iyi birine benziyorsun). - Neee! Benim kız kimi okşuyormuş? - Valla kimseyi okşamıyorum baba!...
  4. Hastaneler doktorlar olmasaydı ne olurdu

Hastaneler doktorlar olmasaydı ne olurdu

hasaneler olmasaydı neler olurdu doktorlar olmasaydı neler olurdu Evet Melek'ler, düşünün hastaneler ve doktorlar, sağlık kuruluşları olmasaydı neler olurdu? Bir misafirimiz bunu düşünmüş ve sormuş, haliyle bizde onun sorusu üzerine düşündük ve cevap veriyoruz. Buyrun neler olurmuş, öğrenelim arkadaşlar. Toplumun En Önemli Unsuru Hastaneler Hastaneler topluma hizmet veren...
  5. Gebelikte Eşin Aşağıda Olması hakkında bilgi verin ne olur!

Gebelikte Eşin Aşağıda Olması hakkında bilgi verin ne olur!

Gebelikte Eşin Aşağıda Olması hakkında sizden bilgi istiyorum bu sorun olabilir mi Gebelikte Eşin Aşağıda Olması neden kaynaklınıyor ayrıca?

Sayfayı Paylaş