gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Doktorlarda kademe sıralaması nedir yazarmısınız

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Melekler herkese selam olsun :) Ben doktorlarda kademe sıralamasını merak ediyorum.Sanırım yanlış biliyoruz. Doçent uzman hep görüyoruz da hangisi kıdemli bilmiyoruz. Yazarmısınız?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Doktorların aldıkları eğitim ve meslekteki deneyimlerine göre kademe sıralamaları şöyledir:
    doktor

uzman

yardımcı doçent

doçent

profesör

ordinaryus

3. hrant dink

hrant dink Forum Okuru

ozaman operatör dctr ne arkadasım _? uzmanın altımı üstümü veya ben hep uzmanı doktorun altı diye duymuştm

Doktorlarda kademe sıralaması nedir yazarmısınız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. doktorlar olmasaydı neler olurdu

doktorlar olmasaydı neler olurdu

Doktorlar olmasaydı neler olurdu arkadaşlarım ?
  2. Hastaneler doktorlar olmasaydı ne olurdu

Hastaneler doktorlar olmasaydı ne olurdu

hasaneler olmasaydı neler olurdu doktorlar olmasaydı neler olurdu Evet Melek'ler, düşünün hastaneler ve doktorlar, sağlık kuruluşları olmasaydı neler olurdu? Bir misafirimiz bunu düşünmüş ve sormuş, haliyle bizde onun sorusu üzerine düşündük ve cevap veriyoruz. Buyrun neler olurmuş, öğrenelim arkadaşlar. Toplumun En Önemli Unsuru Hastaneler Hastaneler topluma hizmet veren...
  3. rüyada doktora gitmek ne demek

rüyada doktora gitmek ne demek

rüyada doktora gitmek ne demek rüyada doktora gitmek ne anlama gelir Rüyasında doktora gittiğini gören ve bu rüyanın tabirini merak eden tüm üyelerimiz ve misafirlerimiz, rüyada doktora gitmenin tabirini yorumluyoruz, bu yazımızda. rüyada doktora gitmek şöyle yorumlanır; Hasta bir kimse rüyada yanına bir doktor geldigini görse hastalıktan kurtulur. Doktorun saglam bir adamın yanına...
  4. burçların kötü yanları nelerdir yazarmısınız

burçların kötü yanları nelerdir yazarmısınız

Selamlar herkese. Ben tüm burçların kötü yanlarını öğrenmek ve arkadaşlarıma uyup uymadığına bakmak istiyorumVar mı burçların kötü yanları sitede ?
  5. Doktor neden kültür tahlili ister?

Doktor neden kültür tahlili ister?

Herhangi bir sağlık sorunundan dolayı doktora giden hastaya, doktor muayeneden sonra, enfeksiyon düşünüyorsa, teşhis ve tedaviye yardımcı olması için, hangi mikrobun sorumlu olduğunu anlamak amacıyla “kültür antibiyogram” tetkiki isteyebilir. Kültür tahlilinin aşamaları nelerdir ? Örnek ilgili bölgeden alınır; kulak rahatsızlığı olan birinden kulak kültürü, idrar yolları rahatsızlığında...

Sayfayı Paylaş