gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

dokuma

Konu, 'C-D' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Rüyasında birşeyler dokuyan kimsenin olanaklarından herkes yararlanacak, çevresine büyük hayrı dokunacak demektir.

dokuma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. doğum

doğum

Genel Bilgiler Doğum, adelesinin bir dizi istemsiz kasılmaları ile başlayan ve bebeğin anne vücudunu terketmesi ile sonlanan bir olaydır. Doğumun başlamasına yol açan faktör detaylı olarak bilinmemekle birlikte anne ve bebekten kaynaklanan kompleks pek çok faktörün sonucu olduğu bilinmektedir. Doğumda iki tür etkiden söz edilebilir. Hormonal değişiklikler Mekanik değişiklikler Hormonal...
  2. Dokuz

Dokuz

Dokuz sayısı başarının cesaret, atılganlık ve çalışma sayesinde geleceğini haber verir.
  3. Doğum!!!

Doğum!!!

doğumda kaç cm açılır Sevgili hamiş meleklerim; aylarca beklediğiniz an geldi ve artık meleğiniz gelmeye karar verdi.İçinizde bir korku zor olacak mı,bebeğim ve ben sağlıklı olabilecekmiyiz ve benzeri bir sürü şüphe son ayda zaten hep aklınızı kurcalamaktadır.Bazı doğru bildiğimiz yanlışlardan uzak durmak için sizlerle araştırdığım bazı konuları paylaşmak istiyorum.Doğum,doğum...
  4. doğum

doğum

Doğumun başladığını nasıl anlarim
  5. Doğum Paketi

Doğum Paketi

Kızlar selam ..... Hastaneleri doğum paketini hizmete açmış sonunda :baby: ilk doğumumu orada gerçekleştirdim çok ilgili bir hastane Ankara çevresindeki gebe arkadaşlar için tavsiye ediyorum. ....hastanesinde 2600 TL Etlik hastanesinde 2900 TL paketi incelemek isteyenler için lnki burada; EDIT BY BEYZA BAŞKA SİTEYE AİT LİNK VERMEYİN TEKRARI HALİNDE BANLANIRSINIZ.

Sayfayı Paylaş