gebe
  1. magical

magical Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

Dokun Bana

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında magical tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

2. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Dokun Bana
    yorumsuzzz =(((

3. magical

magical Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Dokun Bana

Bencedeeee....::))

Dokun Bana konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülhan - Dokun Bana

Gülhan - Dokun Bana

ağıyor yağmur üstüme ıslandım yine bu gece deli divane gözlerime sen dokunmadın bir kere sensizlikten yağmurla dost oldum ben buralarda kayboldu çığlıklarım damlalarda yine yoksun yanımda bedenim çığlıklarda son bir kez dokun bana deliyim sokaklarda yardım et kabuslarda son bir kez dokun bana
  2. Nilüfer - Dokun Bana

Nilüfer - Dokun Bana

Dostluğun bana yetmiyor Konuşurken düşlüyorum ellerini Özlüyorum dokun dokun bana Ne olur dokun bana Sevmek dokunmak demiştin Biliyorum sürmese de Eskiye benzemese de Hala benim tek ezberim Dokun dokun bana Ne olur dokun bana Dinlemek beni kesmiyor Hasreti hafifletmiyor Dokun bana gizli olsun Dokun ne olursun dokun Alıştığım ellerindi Özlediğim sevgilimdi Oyalama dostluğunla...
  3. Touch me ( dokun bana)

Touch me ( dokun bana)

"Şimdi söyleyeceklerimi yuttum , Yüreğim konuşsun harf harf…" "Şimdi söyleyeceklerimi yuttum , Yüreğim konuşsun harf harf…" Ey dudaklarına sirayet etmiş son(ları)baharı silemediğim, Sen beni yüreğimin cümlelerini sıvamış dudaklarımı “ suskunluğa” teyemmüm etmekle suçlamaktasın ? Yoksa gözlerindeki hayat rengini yüreğimdeki ölümle süslenmekle mi itham...
  4. Doğum Kontrol Bantı

Doğum Kontrol Bantı

doğum kontrol bantı, nedir, nasıl kullanılır, hangi yöntem, zararları, faydaları, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Doğum kontrolünün bilincinde olan her birey bu konuda tedbirini almakta,kendisine en uygun yöntemi seçerek uygulamaktadır.Bu yöntemlerden biri de doğum kontrol bantlarıdır. Doğum kontrol bantları nomegestromin ve etinil östradiol...
  5. İngilizce doğa sloganı lazım bana

İngilizce doğa sloganı lazım bana

Bana acilen ingilizce doğa sloganı sloganları lazım kısa yada uzun hiç farketmez anlamlarıyla birlikte verirseniz minnettar kalıcam

Sayfayı Paylaş