gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

....dokunamam Kı...

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Dokunamam ki...! Boz Bulanık Bir Hayat, Kar Altında
    Avuçlarıma Demir Ayazı Düşüren

İntiharlar Kuşanıyorum
    BelkiBir Kaçış... Soyunarak Sürgüne
    Gitmek Ömrümün Arka Sokaklarına
    Bu Bendeki Göçebe Issızlığı, Kimliksiz Adreslerde

Yazgıdır O Küçük Dünyama
    Yalnızlığı ÖlümsüzKılan, YarasıSaklı Düşlerim
    Ördü Ömrümün AğlarınıAcıyla
    Yaralarım Demlendi,KülRengi Mahzenlerde

Yitik MutluluklarDiyarında
    Anılarımı, İklimsiz Mevsimlere
    Tutkularımı, Gölgelerin Kanadına
    Sesimi,Gecenin AlacaKaranlığınaGömdüm

Döküldü Gözlerimden, HerBiriÇiy Tanesi Umutlarım
    ŞimdiÜşüyorlar Bir Yerlerde
    Zemheridir Bedenim
    Dokunamam Ki...

Yazdım AdımıKumlaraDalgaları Bekliyorum
    Gitmelere Çeyrek Var
    Haydi...

''Müsade..

....dokunamam Kı... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kıyı Kanunu

Kıyı Kanunu

Kanun Numarası : 3621 Kabul Tarihi : 4.4.1990 Yayımlandığı R. Gazete Tarih : 17.4.1990 Sayı: 20495 Yayımlandığı Düstur Tertip : 5 Cilt : 29 Sayfa: 76 Bu Kanunun yürürlükte olmayan hükümleri için bakınız "Yürürlükteki Bazı Kanunların Mülga Hükümleri Külliyatı" Cilt : 2, Sayfa : 1339 BİRİNCİ BÖLÜM Genel Hükümler Amaç Madde 1 - Bu Kanun, deniz, tabii ve suni göl ve akarsu...
  2. dıyelım kı

dıyelım kı

dıyelım kı karsı cınssını(yanı kadın degılde erkeksınız)kenıdnızk evlenırmıydınız?ve neden hangı ozellıgınızden dolayı?
  3. Ogrendık kı....

Ogrendık kı....

Öğrendik ki.... Bir tek insanın bize ''iyi ki varsın'' demesi, varolduğumuz için mutlu olmamızı sağlar.... Öğrendik ki.... Kibar olmak, haklı olmaktan daha önemlidir. Öğrendik ki.... Hayat şartları bizi ne kadar ciddi görünmeye zorlasada hepimiz çılgınlıklarımızı paylaşacak birini arıyoruz.... Öğrendik ki.... Bazen tek ihtiyacımız olan bir el ve bizi anlayacak bir yürektir........
  4. Kıyı ege şivesi

Kıyı ege şivesi

mersin şivesi çanakkale şivesi Ege şivesine hayranım....ne sevimli geliyor kulağa... 1) -sevgili babaannem sokakta güneşin altında oynayıp terleyen kuzenime kızmaktadır: -demingkden ben sene kölgelerde oyna dimedim mi? - ..... -geberdirin çocuk seni - ..... -git önkü yüzünü yuuka gel. sırtındakini de değiştir.koş baken!!!! 2) önkü tası horaya go = şu tabagı oraya götür hangırıya goycem...
  5. Ağlamak İnsanı Güçlü Kılar...

Ağlamak İnsanı Güçlü Kılar...

Karşılaştığın en ufak bir problemde bilemuslukları sonuna kadar açan bir sulu göz müsün? Sorun değil dilediğince ağla! Bazıları vardır ya hani ağlamazlar sırf güçlü görünmek uğruna... Oysaki ağlamamak değil ağlamak insanı güçlü kılıyor aslında! Nasıl mı? Gözyaşını yaratan öyle anlar öyle durumlar öyle sorunlar vardır ki insanın elinden hiç bir şey gelmez ağlamaktan başka! Erkek arkadaşınla...

Sayfayı Paylaş