gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Dokunma bana-Zeynep c.

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

Çok ama çok sevdiğim bir parça resimlerle süslenmiş sözleri :hasta:

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Cok güzel...
    Tskler Paylasim icin tatlim...

3. gülsen

gülsen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    paylaşım için teşekkürler.

Dokunma bana-Zeynep c. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dokunma

dokunma

Bize hep yasaklandı dokunmalar. Dokunma çocuğum,yanarsın Dokunma çocuğum, kırarsın Oysa dokunarak öğrenecektik kim olduğumuzu, ne olduğumuzu, ne olduklarını... Önceleri sobaya, ateşe dokunup yanmaktan korktuk. Sonraları aşk ile yanan yüreklere, bedenlere dokunmaktan. Uzak durduk. Çünkü biz doğduk, gözümüzü açtık, kulağımızda büyüklerimizin küpeleri. Kendi küpelerimizden önce...
  2. Sibel Alaş - Bana Dokunma

Sibel Alaş - Bana Dokunma

Bana Dokunma Değişir iklimin Nsaıl kırgınım bilemezsin O kadar Öfkeli İnadına çaresizlikten çirkinim Sevemezsin Bana dokunma Bana dokunma Üşür ellerin Nasıl ağladım bilemezsin Güneş battı ve doğmadı bir daha Soğdu kalbim çözemezsin Bana dokunma Hayallerini benle paylaşma Düşürüp kırarım hep öyle oldu Kimsenin yok bir suçu Benim beceriksizliğim Yanlış evler Yanlış odalarda Geçti ömür döne...
  3. Dokunma Yaralarıma

Dokunma Yaralarıma

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Seni Bana Yazmışlar Zeynep Yeliz Kuvancı

Seni Bana Yazmışlar Zeynep Yeliz Kuvancı

seni bana yazmışlar, dizisi, oyuncuları, konusu, zeynep, yeliz kuvancı, inci hoca, kimdir, hayatı, özgeçmişi, biyografisi, resimleri, hakkında detaylı bilgiler burada arkadaşlar Öyle Bir Geçer Zaman Ki Dizisinde Mete’nin Aşık Olduğu İnci Öğretmen rolüyle tanıdığımız güzel oyuncu Yeliz Kuvancı'yı daha yakından tanıyalım melekler... Doğum Tarihi: 28.02.1987 Eğitim: Beykent Üniversitesi...

Sayfayı Paylaş