gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Dokunmadan şarj edebilmek

Konu, 'Donanım Haberleri İnceleme' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Hep hayal etmişimdir, ne hayal ettiğimi bilmeden yapmışlar. Telefonları veya şarjlı cihazları bir kabloya gerek kalmadan şarj etmek. Habere göre, elektromanyetik endüksiyon ile (ne demek bilmiyorum, sözlükten baktım) telefonumuzu yukarıda görünen cihazın yakınına koyup, 10-15 dakikada şarj edebilecekmişiz. Hazır değil ama hazır olacağını bilmek bile heyecan verici. Seiko Epson ve Murata firmasının ortak çalışması imiş.

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Dokunmadan şarj edebilmek
    ellerine sağlık..

Dokunmadan şarj edebilmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dokunma

dokunma

Bize hep yasaklandı dokunmalar. Dokunma çocuğum,yanarsın Dokunma çocuğum, kırarsın Oysa dokunarak öğrenecektik kim olduğumuzu, ne olduğumuzu, ne olduklarını... Önceleri sobaya, ateşe dokunup yanmaktan korktuk. Sonraları aşk ile yanan yüreklere, bedenlere dokunmaktan. Uzak durduk. Çünkü biz doğduk, gözümüzü açtık, kulağımızda büyüklerimizin küpeleri. Kendi küpelerimizden önce...
  2. Dokunma Yaralarıma

Dokunma Yaralarıma

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. dokunmanın gücü

dokunmanın gücü

bu resmi görünce çok etkilendim arkdşlar ve sevginin gücünü birdaha anladım...
  4. Duygularımızı ifade edebilmek !

Duygularımızı ifade edebilmek !

duygularimizi ifade edebilmek, duygularimiz, duygu, hislerimiz, ifade konusunu incelemektesiniz Sevgili Melekler, Duygularımızı güzel bir dil ile ifade etmeyi ya öğrenemedik ya da çok geç öğrendik. Ne zaman ki içimizde taşıdığımız bizi sıkmaya, bunaltmaya başladığında karşımızdakine onu kötü bir dille ifade eder olduk. Çünkü artık taşıyamaz hale geldik. Zamanında söylenmeyen her duygu...
  5. Kur'an Gerçeğini Fark Edebilmek

Kur'an Gerçeğini Fark Edebilmek

Günümüz de bizler, İslam ı nasıl anlamaya çalışıyor ve yaşıyoruz hiç düşündünüz mü? Kendimizden bir emek harcıyor da Kur’an ın rehberliğinden faydalanıyor muyuz dersiniz? Bu soruyu önce kendimize soralım. Alacağımız cevap çok önemli. Eğer kendimiz bir çaba göstermiyor da, Rabbin rehberinde neler yazıyor hiç farkında değilsek, sanırım gittiğimiz yolun Allahın doğru yolu olduğunu bilemeyiz....

Sayfayı Paylaş