gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    961
    Ödül Puanları:
    113

Dokunmak

Konu, 'C-D' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Bir kimseye eliyle dokunmak onunla dostluk kurma ve iş münasebeti gerçekleştirmeye, Bir şeye hayranlıkla dokunmak onu elde etmeye,o şeyle meydana gelecek iyiliğe delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Yoklamak.)

Dokunmak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Betül Demir Dokunmak istiyorum yine eline

Betül Demir Dokunmak istiyorum yine eline

dokunmak istiyorum yine eline dokunmak istiyorum yine tenine betül demir eline alışmışım bir kere senin tenine şarkı sözü Dokunmak istiyorum yine eline Alışmışım bir kere senin tenine Aşk değil sevgi değil başka bir şey bu Hiç bir şey koyamam ki bunun yerine Sen orada ben burada artık iki yabancıyız Dayanılmaz bir şey bu Bir arada olamazdık gel gör ki ayrılamazdık Dayanılmaz bir şey bu...
  2. Tenine Dokunmak İstiyorum..

Tenine Dokunmak İstiyorum..

sana dokunmak istiyorum tenine dokunmak istiyorum şiir tenine mı haşa teninin sıcaklığı Tenine Dokunmak İstiyorum.. Oturmuşum gecenin karanlığında Yine seni düşünüyorum Tenine Dokunmak Sicakligini Hissetmek ve seninle dakikalarca Öpüşmek istiyorum Hep ama hep seni özlüyorum Şarkılar hep seni anlatıyor Senin adına şiirler yazıyorum Yokluğunla dans ediyorum çoğu geceler...
  3. Prematüre Bebeğinize Dokunmak..

Prematüre Bebeğinize Dokunmak..

Artık çocuğunuz dünyaya geldiğine göre, muhtemelen değerli prematürenizi kucağınıza alıp nihayet onun annesi/babası olduğunuzu hissetmek için sabırsızlanıyorsunuzdur melişlerim. Hastane bebeğinizi kucağınıza almanıza izin vermeyebilir ya da prematüre bir bebeğe nasıl dokunmanız gerektiğini hakkında sizi bilgilendirmiyor olabilirler.Ama biz melekler mekanı olarak siz değerli anneleri...

Sayfayı Paylaş