gebe
  1. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63

dokunmanın gücü

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında suCre tarafından paylaşıldı.

bu resmi görünce çok etkilendim arkdşlar ve sevginin gücünü birdaha anladım... [​IMG]

2. kumsall

kumsall Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    kesinlikle çok doğru.. kıyamam ya:( bende hep sevdiklerime dokunurum,öperim. kesinlikle uzak duramam.

3. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    sucre canımm eline çok güzel yüreğine sağlık çokk beğendim ya :18: harika bende anladım sevginin gücünü sucrem tabi anlayana :18:

4. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Harika!!!! Yorum yapacak bir kelime bile bulamıyorum... deneyeceğim rep verebilirsem vereceğim +rep :D

5. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    aldım cnm rep için tşkler:D

6. üni-melek

üni-melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    dokunmanın gücünü gecenlerde haberlerde gördüm.cok duygulandım aynen burdaki gibi annenin bebeği ölü doğmus ama o sarılmıs öpmüş ona sürekli fiziksel temasta bulunmuş ve bebek ağlamış kalbi atmiş..ne kadar harika olaylar sağol canım ellerine sağlık

7. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    İçim parçalandı.. sewgi bu işte tek dokunuş bile nelere kadiir.. haberlerde görmüştüm bende ozamanda hayran kalmıstım.. paylasım ve duyarlılığın için tşk ederim canım...

dokunmanın gücü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dokunmanın,sarılmanın gücü..

dokunmanın,sarılmanın gücü..

arkadaslar emeğe saygı..baktığınız resimlere cewap yazın lütfen!!!
  2. dokunma

dokunma

Bize hep yasaklandı dokunmalar. Dokunma çocuğum,yanarsın Dokunma çocuğum, kırarsın Oysa dokunarak öğrenecektik kim olduğumuzu, ne olduğumuzu, ne olduklarını... Önceleri sobaya, ateşe dokunup yanmaktan korktuk. Sonraları aşk ile yanan yüreklere, bedenlere dokunmaktan. Uzak durduk. Çünkü biz doğduk, gözümüzü açtık, kulağımızda büyüklerimizin küpeleri. Kendi küpelerimizden önce...
  3. Dokunma Yaralarıma

Dokunma Yaralarıma

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. dokunmanın iyileştirici gücü

dokunmanın iyileştirici gücü

Şahsen bu gerçeği yıllardır biliyorum ve uyguluyorum da ... Dokunmak gerçekten de faydalı hem kendimize hem de karşımızdakine ... Gerçekleri idrak edemediğimiz birçok konu var... Zamanla açıklanıyor... Harvard Üniversitesi’nde yapılan bir araştırma bilim adamlarını da şaşırtan önemli sonuçlar ortaya koymuştur. Ameliyat edilmek üzere bekleyen aynı dertten mustarip iki grup hasta üzerinde...
  5. dokunmanın  gücü !!!

dokunmanın gücü !!!

allahım sen ne büyüksün :D

Sayfayı Paylaş