gebe
  1. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28

dokunmanın gücü !!!

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında SaBıR MeLeĞi tarafından paylaşıldı.

ilginc_haber-0[1].jpg allahım sen ne büyüksün :D

dokunmanın gücü !!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dokunmanın,sarılmanın gücü..

dokunmanın,sarılmanın gücü..

arkadaslar emeğe saygı..baktığınız resimlere cewap yazın lütfen!!!
  2. dokunma

dokunma

Bize hep yasaklandı dokunmalar. Dokunma çocuğum,yanarsın Dokunma çocuğum, kırarsın Oysa dokunarak öğrenecektik kim olduğumuzu, ne olduğumuzu, ne olduklarını... Önceleri sobaya, ateşe dokunup yanmaktan korktuk. Sonraları aşk ile yanan yüreklere, bedenlere dokunmaktan. Uzak durduk. Çünkü biz doğduk, gözümüzü açtık, kulağımızda büyüklerimizin küpeleri. Kendi küpelerimizden önce...
  3. Dokunma Yaralarıma

Dokunma Yaralarıma

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. dokunmanın iyileştirici gücü

dokunmanın iyileştirici gücü

Şahsen bu gerçeği yıllardır biliyorum ve uyguluyorum da ... Dokunmak gerçekten de faydalı hem kendimize hem de karşımızdakine ... Gerçekleri idrak edemediğimiz birçok konu var... Zamanla açıklanıyor... Harvard Üniversitesi’nde yapılan bir araştırma bilim adamlarını da şaşırtan önemli sonuçlar ortaya koymuştur. Ameliyat edilmek üzere bekleyen aynı dertten mustarip iki grup hasta üzerinde...
  5. dokunmanın gücü

dokunmanın gücü

bu resmi görünce çok etkilendim arkdşlar ve sevginin gücünü birdaha anladım...

Sayfayı Paylaş