gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Dokunmatik Teknoloji Tıbbın Hizmetinde!..

Konu, 'Biyoloji bilimi' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

dokunmatik teknoloji, tıbbi gelişmeler, laboratuvar incelemelerinde yenilik, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler,
    Teknolojik ürünler her alanda kullanılıyor.Artık laboratuvar incelemlerinde dokunmatik ekranlar kullanılıyor..Buyrun..

Dokunmatik Teknoloji Tıbbın Hizmetinde!.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. teknoloji kurbanı

teknoloji kurbanı

ünlü oyuncu Mehmet Aslan EDS lere takıldı.... teknolojinin nimetleri işte ünlüyü ünsüzü yakalıyor işte böyle...... MOBESE’YE BÖYLE YAKALANDI! GAZİNOCULAR KRALI FAHRETTİN ASLAN’IN OĞLU MEHMET ASLAN’IN ADININ KARIŞTIĞI DAYAK OLAYI GİTTİKÇE BÜYÜYOR... Aslan’ın şoförü ve arkadaşıyla birlikte “kemikleri kırılana kadar” dövdükleri üniversite öğrencisi Timur Cihan Sağlam’ın ailesi, MOBESE...
  2. Siyah üzüm mucizesi tıbbın hizmetinde

Siyah üzüm mucizesi tıbbın hizmetinde

Siyah üzümü sevmeyeniniz yoktur:)Ben siyah üzümü kan yapıcı özelliğiyle bilirim:)Ama bir çok özelliği daha varmış. Eğer bu özellikleri merake diyorsanız buyrunuz meleklerim.Dikkatle okumanızı tavsiye ediyorum:) Siyah üzüm mucizesi tıbbın hizmetinde Türk bilim adamları, antikanserojen özelliği bilimsel araştırmalarla kanıtlanan siyah üzümün kanser hastaları için kullanılacak. Ankara...
  3. Dokunmatik Ayna

Dokunmatik Ayna

Sizleri harika bir ayna tanıştırıyorum Melek'ler.Öyle bildiğiniz aynalara benzemiyor bu hem banyonuzu ısıtıyor hem siz bakımınızı ,makyajınızı yaparken, eşiniz traş olurken radyo çalıyor.Stocco Maitre dokunmatik ekranlı ayna modern ve lüksü yansıtıyor.Sağ alt köşesinde bulunan ekran ile radyo çalmanıza,tarih ayarlamanızı sağlarken , mp3 özelliğininede sahip. Kolay ayarlanabilen bu program...
  4. Rezistif Dokunmatik Ekran Nedir?

Rezistif Dokunmatik Ekran Nedir?

rezistif dokunmatik ekran, nedir, nerede kullanılır, nasıl kullanılır, resimleri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Özellikle telefonlar sayesinde iyice yaygınlaşan dokunmatik ekranlar ,2007’de iPhone’un yakaladığı başarının ardından piyasaya farklı üreticilerce sürülen telefonlarla rahatlıkla kullanılmaya başlandı. Önceden lüks sayılan dokunmatik ekranı...
  5. Teknoloji nedir

Teknoloji nedir

TEKNOLOJİ nedir kısaca açıklaması ve anlamı. Teknoloji, Yunanca ‘’sanat’’ ve ‘’bilmek’’ kelimelerinin bir araya getirilmesinden türetilmiş bir sözcüktür. Bir sanayi dalında yapım yöntemlerini kullanarak yeni araç ve gereçlerin üretilmesine teknoloji denir. Diğer bir ifadeyle, teknoloji, bir sanayi dalıyla ilgili üretim yöntemlerini, kullanılan araç, gereç ve aletleri ve bunların kullanım...

Sayfayı Paylaş