gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Dokunmatik Telefonlar Çocuklar İçin Sakıncalı!

Konu, 'Çocuk Sağlığı ve Eğitimi' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

dokunmatik telefonların zararları, dokunmatik ekran telefon, dokunmatik ekran Dokunmatik telefonu birde çocuğu olanlar varsa eminim ki birçoğunuzun yaşadığı olayla ilgili sizlere uzmanların yapmış olduğu açıklamaları paylaşmak istiyorum. Araştırmalara göre dokunmatik telefonlarla uğraşan çocukların el ve parmak kasların da bir takım olumsuz etkilere yol açtığı bildirildi. Hemen hemen her çocuğu oyalamak yada susturmak amacı ile verdiğimiz dokunmatik ekran telefonlar meğer çocuklara ne kadar çok olumsuz etki ediyormuş...Haber ile ilgili detaylar ise şöyle; dokunmatik ekran.jpg

2. zerrinplt

zerrinplt Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    İnanamadım gerçekten böyle mi yaa

Dokunmatik Telefonlar Çocuklar İçin Sakıncalı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. cep telefonları için Türkçe MSN

cep telefonları için Türkçe MSN

Cep telefonları için Türkçe MSN Türkiye'nin en büyük medya gruplarından biri olan Ciner Medya, CepteMSN adını verdiği çok işlevli bir platformu kullanıcıların hizmetine sundu. 300 binin üzerinde abonesi bulunan CepteMSN, cep telefonlarında MSN chat programının kullanımını sağlayan, Ciner Medya'nın zengin içeriği ile birleştirilmiş yepyeni bir program. CepteMSN, menüsünün Türkçe olması ve...
  2. Kaplıcalar kimler için sakıncalıdır?

Kaplıcalar kimler için sakıncalıdır?

kaplıca suları kimler için zararlıdır kaplıca kimlere zararlı kaplıcalara kimler giremez kaplıcaya giremez kaplıcaya Uzmanların kaplıcalara gitmesi sakıncalı olanlar hakkında açıklamış oldukları bilgileri sizler için aktarıyorum Konunun uzmanları özellikle aşağıda belirteceğimiz durumlarda kaplıca tedavisini sakıncalı bulmaktadırlar : * Ameliyat geçirmiş ve henüz yarası kapanmamış olanlar, *...
  3. Bayanlar İçin Telefonlar - Tavsiye Ürün

Bayanlar İçin Telefonlar - Tavsiye Ürün

Bayanlar için rahatlıkla kullanılabilecek cep telefonu modellerini merak ediyorum. Acaba site sakinleri hangi telefonu kullanıyorlar. Bayanlar için en ideali hangisidir bir araştıralım. Hangi marka telefonu kullanıyorsun, hangisini kullanmak isterdin ? BEN İKİ TANE ekledim ama bilmiyorum bayan olarak bi bakın hangisi size uygun ve sizin tavsiyeniz ne yönde. Hadi bakalım :D:D
  4. Bebekleri kundaklamak niçin sakıncalı ( kaynanam için soruyorumm )

Bebekleri kundaklamak niçin sakıncalı ( kaynanam için soruyorumm )

Arkadaşlarım selamlar benim 1 aylık bir kızım var malum çocuk doğduğundan dolayı tüm aile bizde diyebiliriz. Eşimin ailesininde ilk torunu. Şimdi ben bu işlerde tecrübesit birisi olduğum için size sormak istedim. Çok iyi biliyorum ki bebekleri kundaklamak sakıncalı. E kaynanamda şu anda kundaklıyor sakıncalı olduğunu biliyorum ama neden sakıncalı şimdi ta hatırlayamadım. Şimdi kaynanama bebeği...
  5. hamileikte diş için anestezi sakıncalımıdır

hamileikte diş için anestezi sakıncalımıdır

4 aylık hamileyim dişim çürümüs dolgu yapılması lazım anestezi yapılırsa bebeğe zararı olurmu acaba ?

Sayfayı Paylaş