gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

dokunmayın çok hassas kırılır

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: dokunmayın çok hassas kırılır

O ne ya öyle... Yazık günah ya, ne para ne güzellik için insan bu hale getirir mi kendisini ya. Asıl suç onları çok matah bir iş yapmış gibi alıp giydirip podyuma koyup milyonlarca genç kızın görmesini sağlayan marka ve yöneticilerinde.

İnsanları neye özendirdiklerinin farkındalar mı acaba? Ya da işlerine gelmiyor seçeneği daha mı akla yatkın? Bu insanlar bu halde oldukları için bir de para alıyorlar üstüne.

Güzellik = Manken gibi zayıflık
    Güzellik = Hiçbir şey yememe
    Güzellik = Sıskalık

denklemlerini genç kızların gözüne gözüne sokan bu moda ikonlarını şiddetle kınıyorum.

Sağlıktan daha değerli bir güzellik var mıdır bu dünyada?

Paylaşım için teşekkürler canım, çok sinirleniyorum da bu tarz olaylara...

3. gülgüzeli

gülgüzeli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

buda nesi böyle arkadaşlar bilgegökçen sana katılıyorum,bunlar böyle güzel olduklarınımı sanıyorlar,***** paylaşımın için teşekkürler canım....

4. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

iğrenc ya...sankı ölumun esıgındekı ınsan gıbı gorunuyorlar..salaklık yaptıkları..

dokunmayın çok hassas kırılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Benlere dokunmayın!

Benlere dokunmayın!

et beni koparmak et beni koparılırsa ne olur ben koparmanın zararları ben koparmak koparılırsa ne olur Vücudun herhangi bir yerinde çıkan kırmızı ve siyah renkteki et benlerinin koparılması kansere yol açabilir. Trakya Üniversitesi Dermatoloji Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Adnan Görgülü, vücudun herhangi bir yerinde çıkan kırmızı ve siyah renkteki et benlerinin koparılmasının kansere...
  2. Ferdi Tayfur -  dokunmayın bana

Ferdi Tayfur - dokunmayın bana

Onu yirmisinde tanidim Iste dedim askim bu Iste dedim hayatim Her sözüne inandim Yandim Allahim yandim Bu günlerde dokunmayin bana Dokunmayin aglarim Birakti ellerimi karartti günlerimi Bu hayat çekilirmi ah böyle sürüp gider mi O benim ilk askimdi Hayata bakisimdi Içimdeki sevincim Gözlerimde nesemdi Egilmeyen basimdi
  3. yemek yiyorum dokunmayın..:):)

yemek yiyorum dokunmayın..:):)

çok yemek yiyorum ywmwk oyunları
  4. Kalbiniz kırılırsa...

Kalbiniz kırılırsa...

aşk eldiveni rüyada kalbi kırılmak kalbi kırılan erkek Kalbi kırmak kolay, onarmaksa çok zordur… Kalbinizi başkaları kırar, parçaları yapıştırmaksa size düşer… Korkmayın, kendinizi iyi hissetmeyi başaracaksınız KALP kırıklığının ilk aşaması, korkunç bir kırgınlık hissi. Ama tamamen geçici ve iyileşmek için gerekli. Kendinizi toplayıp, kırık kalbinizi onarmak için bize kulak verin… Şarkı...
  5. Hassas dişlerim

Hassas dişlerim

selam melişler benim dişlerim o kadar hassas ki elma yerken ,seker ağzima alır almaz,corba içerken, bir gıcırtı duyunca, hatta diş fırcalarken ya vara yoğa sızlıyo ..Doktora gittim ismini vermeyim hassas dişler için olan bir macun kullan dedi yapacak birsey yok dedi ama o da fayda etmedi.ne yapacağimi şaştım .cok zor durumdayım .ağiz tadiyla birsey yeyip içemiyorum ne yapmalıyım?:hungry:

Sayfayı Paylaş