gebe
  1. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

Dokunsalar kopacak gibiyim...

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında AuSSie-AnGeL tarafından paylaşıldı.

Dokunsalar kopacak gibiyim.. [​IMG] Taze aşıkların, kan torbaları ellerinde;
    benimse tek ziyaretçim rüzgar bu ara. "
    Şimdiye değin işitmedim hiçbir kapı gıcırtısının
    "bekle, ben de geliyorum" dediğini gidenin ardından
    Ve göremedim de, bir şimşeğin silkeleyebildiğini
    kösnül geçmişlerin hazan tozlarını.
    Taze aşıkların, kapsama dışı anıları sergilerde ;
    benimse tek intibam dinmez bir içyel bu ara. "
    Mırıltıları uysallığın kendisi sayılır kedilerin
    bilinmez aslan hırıltılarını tüy diplerinde sakladıkları ve
    pençelerinin karanlıkta çalıştığı...
    - Başlarında boynuzlu halkalar,
    tırnakları lir çalar kapı gıcırtılarına. –

Taze aşıkların, örtbas edilmiş kurmacaları gammazda;
    benimse dost muhabbetlerine katılmışlığım yok bu ara. "
    Kanın kırmızı inlediği söylenir.
    Bir kör noktadadır bu -
    Arka fon kızıla çaldıkça
    parçalayan bir rüzgar olur yalnızlık.
    Yalnızlık olmuş o rüzgar gıcırdattıkça kapıyı
    karanfil yapraklarına işlenmektedir ayrılık.
    " Taze aşıkların, zevkleri çivili duvarlarda;
    benimse tek resmim prangaya vurulu bir yürek bu ara. "

Dokunsalar kopacak gibiyim... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kayınvalide.....kopacaksınız:)))

kayınvalide.....kopacaksınız:)))

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Nilüfer - Dokunsalar Ağlarım

Nilüfer - Dokunsalar Ağlarım

Alışkanlıklarım benden daha yorgun Anılar şimdi uzakta bir yıldız İçimde çırpınan birileri Ağırlaşır birdenbire yalnızlığım Mahsunluğun bulaşır biraz bana Dokunsalar ağlarım Canım ister seni özler Bensiz gitme ne olur Bunca sevgi bunca emek İnan bize yazık olur Sonradan kor insana bütün gerçekler İstenmeden sarfedilen acı sözler Hasret arar bulur beni neredeysem Unutulur sınırları...
  3. Mahsun Kırmızıgül - Dokunsalar Ağlayacağım

Mahsun Kırmızıgül - Dokunsalar Ağlayacağım

Bir çiçek gibiydin taze dalında Rengine doymadan bırakıp gittin Sonnahar gelmeden rengin solmadan Ayrılık yeline kapılıp gittin Gittin de benim belimi büktün Şimdi dokunsalar ağlayacağım Ardından karalar bağlayacağım Nasılsın deseler ağlayacağım Bu gurbette neler geldi başıma Zehir kattın ekmeğime aşıma Doyamadan şu gencecik yaşıma Ayrılık yeline kapılıp gittin __________________
  4. Dokunsalar Yüreğim'e

Dokunsalar Yüreğim'e

İyi' demek adettendir ya ! 'İyiyim' dedim… Değilim. Anlatılması zor bir duygu içimde ki. Her harf Her kelime Ve her cümle, olduğundan ya çok basit ya da daha karmaşık bir hale getiriyor dilime getiremediklerimi. Birgün konuşmayı unutmak, sadece susmak istiyorum. Birgün susmayı unutmak, olur olmaz konuşmak istiyorum. 'Kime, neye konuşursan konuş' diyorum… Yeter ki susma!...
  5. kopacaksınız

kopacaksınız

Önce dogdugun AYI ara sonra GÜNÜ ve en son olarak ISMININ ILK HARFINI ara karşısında bulunan cümleyi buraya yaz . (sirayla yaz) Doğduğunuz Ay Ocak) Ben ingilizce ögretmenimle geziyorken Subat)Ben bi kac kizla/erkekle geziyorken Mart)Ben Michael Jacksonla geziyorken Nisan)En iyi arkadasimla geziyorken Mayis)Ben ev hayvanimla geziyorken Haziran)Ben mathematik ögretmenimle geziyorken Temmuz)Ben...

Sayfayı Paylaş