gebe
  1. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Dokunsalar Yüreğim'e

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında zuzu65 tarafından paylaşıldı.

İyi' demek adettendir ya ! 'İyiyim' dedim… Değilim.

Anlatılması zor bir duygu içimde ki.
    Her harf
    Her kelime
    Ve her cümle, olduğundan ya çok basit ya da daha karmaşık bir hale getiriyor dilime getiremediklerimi.

Birgün konuşmayı unutmak, sadece susmak istiyorum.
    Birgün susmayı unutmak, olur olmaz konuşmak istiyorum.
    'Kime, neye konuşursan konuş' diyorum…
    Yeter ki susma!

Hiçbir söz yetmiyor, beni 'bana' anlatmama…
    Dinleyemiyorum kendimi, acımadan içim…

Dokunsalar ağlayacağım bir ömür boyu…
    Ve değseler hüznüme, döküleceğim parça parça…

Bir anlık değil, boğulduğum bilinmezlik.
    Acısı çıkıyor sustuklarımın.
    Oysa ben iyiyim görünürde !

Anlamını içime çeke çeke mutluluğa erişemiyorum...
    Ya hep ben fazla geldim ya da hep bir şeyler eksik kaldı…
    Şimdi iyi olan ne varsa, üzerine çizgi çekemediğim kırgınlıklar sarıyor dört yanını.

Ve ben,

İyi olmanın eşiğinde, korkulara kapılıyorum anlamadığım bir biçimde…
    Sebebim yok.
    Belki de çok…

Biliyorum;
    Ben bile kendimi anlayamıyorken anlaşılmayı beklemek, hayalden de öte .

Ben kendimi,
    Görmüyorum
    Duymuyorum
    Ve bilmiyorum…

Dokunsalar ağlayacağım bir ömürboyu Ve değseler hüznüme,döküleceğim parça parça..

Dokunsalar Yüreğim'e konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nilüfer - Dokunsalar Ağlarım

Nilüfer - Dokunsalar Ağlarım

Alışkanlıklarım benden daha yorgun Anılar şimdi uzakta bir yıldız İçimde çırpınan birileri Ağırlaşır birdenbire yalnızlığım Mahsunluğun bulaşır biraz bana Dokunsalar ağlarım Canım ister seni özler Bensiz gitme ne olur Bunca sevgi bunca emek İnan bize yazık olur Sonradan kor insana bütün gerçekler İstenmeden sarfedilen acı sözler Hasret arar bulur beni neredeysem Unutulur sınırları...
  2. Mahsun Kırmızıgül - Dokunsalar Ağlayacağım

Mahsun Kırmızıgül - Dokunsalar Ağlayacağım

Bir çiçek gibiydin taze dalında Rengine doymadan bırakıp gittin Sonnahar gelmeden rengin solmadan Ayrılık yeline kapılıp gittin Gittin de benim belimi büktün Şimdi dokunsalar ağlayacağım Ardından karalar bağlayacağım Nasılsın deseler ağlayacağım Bu gurbette neler geldi başıma Zehir kattın ekmeğime aşıma Doyamadan şu gencecik yaşıma Ayrılık yeline kapılıp gittin __________________
  3. boğazımda düğümlenen hıçkırıklar dokunsalar ağlayacağım

boğazımda düğümlenen hıçkırıklar dokunsalar ağlayacağım

boğazımda düğümlenen hıçkırık olayım boğazımda düğümlenen hıçkırık olayım şarkı sözü unutma beni bogazımda dügümlenen şarkısı dinle Dokunsalar ağlayacağım. İyi demek adettendir ya iyiyim dedim değilim. Gidiyormusun diye sorma bana.Gönderen sen sensin.ne terk etmeyi istedim seni nede daha yaşamadığımız mutluluğu toprağa gömmeyi istedim.Senin kadar öfkeliyim bende senin kadar endişeli bir...
  4. Dokunsalar kopacak gibiyim...

Dokunsalar kopacak gibiyim...

Dokunsalar kopacak gibiyim.. Taze aşıkların, kan torbaları ellerinde; benimse tek ziyaretçim rüzgar bu ara. " Şimdiye değin işitmedim hiçbir kapı gıcırtısının "bekle, ben de geliyorum" dediğini gidenin ardından Ve göremedim de, bir şimşeğin silkeleyebildiğini kösnül geçmişlerin hazan tozlarını. Taze aşıkların, kapsama dışı anıları sergilerde ; benimse tek intibam dinmez bir...

Sayfayı Paylaş